Leden 2013

31.1.1013

31. ledna 2013 v 18:44 | Elizabeth. |  diary.
Krásný prázdninový den

Dnes byl celkem důležitý den snad pro každého studenta, jelikož bylo vysvědčení a já obdržela nějaké čtyřky kolik se nebudu raději chlubit, ale řeknu vám, že z TV mám taky za 4 protože jsem ani necvičila. Učím se jak blbá a přesto mám takové hnusné známky nechápu lidi co si nic nenosí do školy a mají lepší známky než já. Byly jsme tam jenom hodinu a pak jsem jela s kámoškou k ní domů byla jsem u ní cca od 9 hodin rána do dvou a potom jsme šli vyvenčit psy a potom jsme zašli se podívat na korálky, které mi udělá určitě vyfotím korálky budou za týden čili po prázdninách z korálků budu mít náušnice obojek na který se děsně těším a další náušnice ve tvaru srdce. Byly jsem v lasu a našla jsem konečně co hledám kufřím na šmínky !! Musela jsem si koupit další taštičku, nemám to kde strkat tak nějaký kufřím za 7 stovek mi vyhoví víc. S kámoškou jsme byly do čtyř potom jsem jela domů byla jsem zase v drogérii jak je mi každý den zvykem cardat po obchodech a konečně jsem si koupila make-up od značky Dermacol ten geniáljí krycí, dále jsem si vzala další stříbrné stíny a tu taštičku. Rossman je u nás i v centru a je větší než kde já bydlím, takže snad prolezu všechny obchody které tu ve městě jsou =D kosmetiku někdy vyfotím až se mi bude chtít, bude nabitý mobil a hlavně denní světlo.

Mimochodem, zkoušeli jste ty nové cigarety? Novinkou je nová krabička a hlavně cigarety, že když se křupne ten filtr, tak cigareta bude mít mentovolou příchuť :) LadyNectarine mi udělala krásný popisek, který označuje můj podpis jsem moc šťastná a děkuji ti i veřejně. Nevím proč, ale poslední dobou jsem si oblíbila růže hlavně bílé nebo růžovočervené.

Jaké bylo tvoje vysvědčení?
28.1.1013

28. ledna 2013 v 19:10 | Elizabeth. |  diary.
Čauky zítra nebo až bude denní světlo vám vyfotím nové věci, které jsem si pořídila je to zase kosmetika jako každý týden či měsíc musím mít alespoň nový make- up a další do zásoby.. byla jsem kosmetiku nakoupit v Karolíně a potom jsem se šla podívat do HM zítra bych se podívala do Rossmanu.

Jsem ráda, že půjdu do školy jen tři dny vlastně budeme mít asi dvě hoďky poslední den, takže prázdniny počítam už od čtvrtka, jen nevím do kdy jsou prázdniny? Kdo by byl tak hodný ať mi sem dolů napíše do kterého to je. Jak jsem psala minule nejsem s vysvědčením spokojená určitě se budu snažit na druhé pololetí. Jinak není tu prosím někdo, kdo se zabývá magii? Potřebuji nutně poradit a další jiné věci, kdo s tím ví zacházet kontaktujte mne na email umím se vyplatit. Mimochodem další týden se můžete těšit na nový design, který vyrobí Sabe - zakládatelka blogu a rovnéž moje kamarádka přes internet.

Mimochodem takové kytičky jsem si v HM koupila jedny stály myslím 200 Kč a v menším provedení v jiné barvě 100 kč, opravdu drahé na dvě pouhé kytky, ale takové věcičky ráda sbírám například i mezi ně patří především kosmetika :D


Každodenní rutina

26. ledna 2013 v 17:19 | Elizabeth. |  Ze života
Myslím, že jsem něco takového na blogu viděla kdo co dělá celý den a jak to začíná od rána, napíšu takové malé shrnutí jak to je se mnou, mám praxi a školu, takže aby článek byl smysluplný, tak se to bude týkat školy ;)

06:10 - Budíček, právě v tento čas vstám do školy, ale musím být přesná, abych ztihla tramvaj
06:23 - Jsem oblečená, umytá a právě se chystám na skoro půl hodinové líčení
06:24 - Právě se maluji ještě mi trvá než si najdu ty pravé přípravky, které potřebuji. Jako první začnu vždy a vždy make-up rozetřu ho po celém obličeji i nad oko a hlavně pod okem, abych zakryla dědičné kruhy pod očima. Na make- up si dám nejsvětlejší pudr a rozvedu ho po tváři, aby se mi po makeupu neleskla, a abych zároveň měla jinou barvu tváře (světlou nebo jinou než jé má pleť), pokud si chci dávat nějaké stíny tak většinou volím šedou barvu nebo světlé růžovou, na tužku, kterou jsem si dala pod oko si přetáhnu linkou na oči, aby se mi zvíraznilo oko víc do černa, aby ta linka prostě vynikla, že tam něco je. Když mám náladu, tak si dám i linku na oko, dke mám stíny ( málo kdy se mi to povede ), a ke konci cca 10 minut přetahuji řasenkou své řasy, používám i tři řasenky, abych měla krásné dlouhé i objemné řasy.
06:48- Krepovačkou si žehlím vlasy, ale hlavně ofinu, protože je vždy zvláštní, když se probudím, když mám náladu, tak si krepovačkou i udělám krásné vlnky.
06:53 - vycházím z baráku a když mám čas tak si dám cigaretu, a potom půjdu na zastávku ( nekouřm na zastávce)
06:58 - mrznu na zastávce a čekám až mi za pět minut pojede tramvaj
07:03 - Měla by jet tramvaj, kde bud strávit cca 11 min a potom přestupovat na další tramvaj


07:19 - Přestupuji na další tramvaj a občas se pobavím se spolužačkama
07:40 - Jsem dojela na zastávku do školy a jdu do šatny si převléct
08:00 - Začíná hodina a jsem tam až do 14:00 ( ano každý den máme 7 hodin)
14:30 - mi jeden tramvaj domů, když mi zrovna ujede jdu na další zastávku, kde pojedem jiná tramvaj, ale jede vlastně, tak kde potřebuji.
15:00 -Cca jsem doma a jsem ráda, že jsem došla po náročným dnu hodinu dvě si dám pauzu a poučím se na písemku ( jestli z něčeho píšeme)

zbytek dne: zbytek dne prospím nebo jsem na pc většinou zbytek dne je tak, že sednu k pc, zapnu telku a poslouchám pořád hudbu bez toho prostě nemohu žít a každý večer v pátek si dělám rituály.
10:?? - Jdu spát vždy kolem desáté hodiny někdy je to i v 6 večer, protože jsem vytížená z praxe někdy je to kolem deváte, ale v 10 je to prostě hodně často

News January 2012

25. ledna 2013 v 19:15 | Elizabeth. |  cosmetics
Předevčírem jsem byla nakupovat kosmetiku a pořídila jsem si nějakou kosmetiku. Platila jsem v DM poměrně fakt hodně, natož, co jsem koupila. V drogerií jsem nebyla dlouho, ale fakt mě vyděsily ceny, co se týká rtěnek. Rtěnka ta více "lepší" stála i nad tři stovky, klidně bych to brala, ale nebudu utrácet za tři rtěnky 900 kč.

Líčka jsem si pořídila rovnou dvě v tmavé hnědé a světlé růžové, bylo k zakoupení i oranžové, ale nepotřebuji je mít. Hnědá je strašně sitá mám z toho hodně tmavé tváře, ale při nějaké příležitosti se hodí, růžová na mé pleti nevyniká spíše je pro bledule.

Make- up je od značky Astor.
Korektor jsem dlouho plánovala koupit a to i v tekutém provedení, ale našla jsem jen ve rtěnce je od značky essence.
Nový pudr od značky Miss Sporty, hodně se mi líbí vnější obal, ale barva na mě moc tmavá používám ho ráda a hlavně, když je tam zrcátko, protože je nejčistší, které mám :D
Dále tu mám dvě řasenky od Miss Sporty a druhou značku nevím ta modrá je totálně vadná nevyplácí se kupovat štěteček uvnitř na nic, druhá zelená řasenka prodlužuje řasy tyto tam byly 3 druhy, aby aplikovala jinak řasy, uvažuji, že si ještě koupím další dvě takové. Koupila jsem si i dvě rtěnky, ale kvalita a světlo nedovolí, abych vám to vyfotila v jednom odstínu jsem se hluboce spletla, potřebovala jsem hlavně světle meruňkové barvu, ale tato barve je hodně světlá, takže jí nebudu asi používat, druhá barva je tmavší něco mezi růžovou až červenou hodí se mi k pleti a k líčení. Abych nezapomněla koupila jsem i štěteček na pudr a někdy si s ním máznu make- up je vážně dobrý jen za 45 kč a hodně dbře nabírá pudr.

Abych se nezapomněla pochlubit byla jsem na nové gelové nehty, které jsou ve francouzské manikúře na jedné fotce si můžete všimnout. Stálo mě to 150 kč a jsem spokojená nehty jsou krátké jak jsem si představovala a v pohodě mohu psát přes počítač, sice jsem chtěla nějaké vzorky, ale vietnamka mi nenabízela, tak určitě někdy zajdu do nové Karolíny. Omlouvám se hodně za kvalitu fotce, jsou z mobilu ale aspoň něco tu je :) mohu říct, že do DM nepůjdu dlouho utratila jsem víc než čekala.


Umělá návštěvnost

22. ledna 2013 v 11:45 | Elizabeth. |  Úvahy
Zůstala jsem i dnes doma, byla jsem u doktorky nic mi nenašli je to asi jen před menstruaci dostala jsem prášky ale ne na bolest. Zítra už musím do školy, ale fakt je, že se nudím tak sepíšu nějaký článek.

Článek se týká návštěvností většinou 90 % se mnou blogéři souhlasím, tak snad zaboduji i tímto článkem. Blog.cz hlavní strana a celý server má jiné provedení od roku 2013, nebyl "konec světa", takže blog jako překvapení přichystal menší změnu. Na změnu si já osobně nezvykám a zdá se mi, že starší verze mi vyhovovala lépe. Na hlavní stránce, co 10 minut se aktualizovali články a díky tomu měli blogéři, včetmě mě vyšší návštěvnost. Tato návštěvnost je výhodná i nevýhodná. Já tu návštěvnost beru jako umělou teď jsem brouzdala po blozích, co tam byly každý den na hl. stránce teď najednou nic klesla jim návštěvnost o 80%. Opravdu se sláva nedá vybojovat tím, že budete čekat než uběhne dalších 10 minut a budete mít lepší návštěvnost já jsem to tušila, že to tak je, ale ne až že mě to dostalo. Blogérka měla i 400 lidí denně a te%d nemá ani těch 1OO lidí, druhá to samé a tak se to veze se všemi, kdo to takhle dělal.

Já to také dělala, ale ne celý den. Vlastně dělala jsem to, když jsem měla fan blog o Miley, ale autorský má jiné privilegia než fan. Když jsem také aktualizovala články, tak jedině buď, co se týká nějakých přihlášek nebo takové věci, které by mohli zajímat ostatní. Ano dařilo se mi měla jsem i během deseti minut i o 30 lidí víc a dělala jsem to vícekrát denně. Bylo to moc výhodné, ale bohužel teď to není mě to také mrzí a zaskočilo mě to, protože to bylo, co zajímalo blogéry nejvíc hl. strana, kde se aktualizujou články co 10 min. Tím to článkem chci poukázat, že není zlato, které se třpytí - 400 lidí nahonit jen díky tomu, že budu spamovat ten jeden samý článek skoro celý den, abych dosáhla čeho chci. Já sama mám ráda velká čísla, ale pro mě je potěšení, že mám své opravdové fanoušky ne lidi, co si nepřečtou článek a jen okomentují "krásný design" slavný blog má ten kdo si to zaslouží ;)

21.1.2013

21. ledna 2013 v 18:41 | Elizabeth. |  diary.
Zdravím vás

Od soboty večera mě šíleně bolí břicho. Myslela jsem si, že to je běžná bolest, ale ani dávky brufenu nepomohli. Bolest se objevila i včera v noci a i celý den až do teď. Byla jsem včera na pohotovosti, protože mě vlastně bolí žaludek nenašli mi nic, ale hodně mě včerejší večer vytočil. Doktor byl šíleně divný ani neměl plášť nic mi nenašli, co je za příčinou bolesti, tak mě "slušně" vyhodil z ordinace. Promluvil si s mámou a já to slyšela - nestačila jsem se divit. Byla jsem tam jen 20 min a dokázal pomluvit můj celý život ve stylu : jsem rozmazlená, nebudu se moci postarat o své dítě, prý jsem zrala se léčit do Opavy ( něco v tom smyslu)
Neříkejte, že by vás tohle nevytočilo nic o mě neví navíc jsem se šla vyšetřit s břichem a ne se o sobě dozvědět bláboly od toho doktoři na pohotovosti nejsou. Moc mě to vytočilo ani nevíte jak ještě teď mě to žere, nejraději bych tam vtrhla a řekla bych mu své, abych nezapomněla řekl ještě mámě, že jsem herečka, že mi beztak nic není. Ne jakože když chci být doma, tak si o to řeknu jednou jsem 3 hodiny přemlouvala, ale určitě bych v takové zimě ještě k tomu večer nešla na pohotovost předstírat něco to je asi jediná věc kterou neumím? Matka mi také nevěřila a chtěla po mě vrátit 90 Kč, co musela platit - nic jí nedám, neměla tam se mnou lozit. Fakticky je, že mě břicho bolí tedy žaludek možná je to z ruma, který jsem vypila v pátek nebyl celý byl to kousíček z teramisu, který babička dělala byla tam snad jen čtvrtka ani to ne. Matka mi nevěřila tedy že mi něco je, tak jsem jí zalhala, že si vymýšlím, řekla jsem to z nervů, protože mi nevěřila ať si tvrdím co chci, takže mi spolkla léž, že si vymýšlím tak jak jsem jí to řekla. To mi najednou věřila ! Břicho mě bolí ještě teď, zůstala jsem tedy doma. Zítra asi půjdu k obvodnímu nebo nevím jak to bude, nebo se naštvu a pojedu do školy, ale ještě mám prý náskok na žaludeční vředy, asi to bude blbost co teď řeknu, ale chci abych je měla, aby matka si uvědomila, že si nevymýšlím. Ráno jsem jí dnes řekl, že mě to fakt bolí ať si myslí co chce.

Vlastně chci i nechci jít do školy sama nevim, ale jdu si koupit někdy po škole kosmetiku určitě jí vám vyfotím možná ješrě tento týden mám v plánu si koupit asi 3 makeupy z každé jiné značky, oční stíny od essence - chtěla bych i paletku stínu, dále určitě korektor tekutý i ve tvaru rtěnky, když jsme u rtěnek chtěla bych rtěnky 4 odstíny jiné barvy např červená, růžová apod, dále bílou tužku na oči, dvě řasenky od jiné značky nejspíš od Maybelline a dále se uvidí. Jako hlavní bych chtěla taštičku na šmínky mám asi 3 a už mi to zase překypuje chtěla bych nějakou velkou, co nastrkám vše, ale zatím jsou takové "obyč" trpím manii na kosmetiku, takže to tak u mě dopadá. Abych nezapomněla určitě potřebuji štětečky : na stíny, make-up, linky, a také zase nový pudr do zásoby ;) a ještě nějaké laky toť vše krásný večer vám přeji ;)


2. Pololetí

20. ledna 2013 v 11:52 | Elizabeth. |  Ze života
Začíná druhé pololetí a chtěla bych si vyjasnit pár věcí. První půl rok jsem se solidně učila, ale známky děs a hrůza opravdu se mi chce až brečet mám sice nějaké dvojky, ale i čtyřka nebo trojka se najde, natož, že jsem se učiila. Tento druhý půl rok se chci hodně zlepšit opravit si z ttojek na dvojku a ze čtyřek na trojku budu se víc snažit, šprtat.

Tento týden bude klid, jelikož bude praxe, ale přesto se budu učit na další předměty

V pondělí bych chtěla vyrazit do Avionu nebo někde, kde jsou opravdu kvalitní drogérie. Šla bych buď do DM nebo přímo do obchodního centra.
- Určitě jak něco nakoupím tak to vyfotím a hodím zde fotky :)

Jaké bylo vaše pololetí, jste spokojeni?


Favourite Sites

19. ledna 2013 v 13:49 | Elizabeth. |  others.

AFFILATES

sarah-lee.blog.cz
creative-dominica.blog.cz
xdreamz.blog.cz

OBLÍBENÉ STRÁNKY

xoxo-gossipgirl.blog.cz
s-hejvi.blog.cz
ladyvanilka.blog.cz
sarah-lee.blog.cz
andiegraphic.blog.cz
fraulein-therese.blog.cz
es-diy.blog.cz
karinka28.blog.cz
divciparta.blog.cz
lucymaroszova.blog.cz
kittixo.blogspot.cz
overkillart.blog.cz
bonitanymfa.blogspot.cz
xoxo-pucicek.blog.cz
darllet.blog.cz/
sweetheaven.blog.cz
sparkling-star.blog.cz
nikien.blog.cz
gaestilo.blogspot.cz
daily-you.blog.cz
zkusdess.blog.cz
graphic-heart.blog.cz
ninadobrev-4fans.blog.cz
petralovelyhair.blogspot.cz


Spřátelení?

19. ledna 2013 v 13:06 | Elizabeth.
Ahoj pokud máte zájem se spřátelit se mnou tak se prosím zpište. Teď s novým blogem mám velký zmatek a chci mít vše jasno, kdo má zájem. Spřáteluji většinou s autorskými blogy, protože si nedovedu představit, že by fanblog sem chodil číst mé články. Jediná podmínka blogu je, aby jsi nepsal/a typu "ahoj obíhám" jde o to, že chci mít kvalitní affs, co čtou a chodí sem, aby se dočetli nových článků. To je jen pro upřesnění

---------------------------------------------------------------

Přezdívka:
Blog/Web:
Proč chceš spřátelit?

------------------------------------------------------------------

Zprávy snad pro mé affs?

17. ledna 2013 v 20:47 Ze života
Díky Sabči vlastně má druhou šanci blogovat proč druhou šanci? Protože moje srdcovka byl můj první autorský blog nebudu zde uvádět adresu, zde budu, protože mý spolužáci zjistily blog a smáli se mi přede mnou mé články byly údajné strašně vtipné a hlavně psané haldy (blbosti) od té doby jsem přestala psát blog jsem chtěla mít jen pro blogaře a ne, aby ho četla celá třída byl tam celý můj život, mé pocity i osobní věci dodnes toho lituji jen jse chtěla psát co nejvíc o sobě a nevyplatilo se mi to. Zde chci uačít od znovu nové aff, lepší články a tak dále. Pro začátek blog slouží jako autorský blog bude především o mně nějaké kosmetické produkty, úvahy deníček a další jiné. Blog vlastně patří Sabče, ale dala mi ho, protože je štědrá a přišlo jí líto, že chci skončit s blogem. Mě to přišlo taky líto, ale nechtělo se mi zakládat vše od znova ;)


Ten kdo bude chtít spřátelit, ráda spřátelím ;)