Každodenní rutina

26. ledna 2013 v 17:19 | Elizabeth. |  Ze života
Myslím, že jsem něco takového na blogu viděla kdo co dělá celý den a jak to začíná od rána, napíšu takové malé shrnutí jak to je se mnou, mám praxi a školu, takže aby článek byl smysluplný, tak se to bude týkat školy ;)

06:10 - Budíček, právě v tento čas vstám do školy, ale musím být přesná, abych ztihla tramvaj
06:23 - Jsem oblečená, umytá a právě se chystám na skoro půl hodinové líčení
06:24 - Právě se maluji ještě mi trvá než si najdu ty pravé přípravky, které potřebuji. Jako první začnu vždy a vždy make-up rozetřu ho po celém obličeji i nad oko a hlavně pod okem, abych zakryla dědičné kruhy pod očima. Na make- up si dám nejsvětlejší pudr a rozvedu ho po tváři, aby se mi po makeupu neleskla, a abych zároveň měla jinou barvu tváře (světlou nebo jinou než jé má pleť), pokud si chci dávat nějaké stíny tak většinou volím šedou barvu nebo světlé růžovou, na tužku, kterou jsem si dala pod oko si přetáhnu linkou na oči, aby se mi zvíraznilo oko víc do černa, aby ta linka prostě vynikla, že tam něco je. Když mám náladu, tak si dám i linku na oko, dke mám stíny ( málo kdy se mi to povede ), a ke konci cca 10 minut přetahuji řasenkou své řasy, používám i tři řasenky, abych měla krásné dlouhé i objemné řasy.
06:48- Krepovačkou si žehlím vlasy, ale hlavně ofinu, protože je vždy zvláštní, když se probudím, když mám náladu, tak si krepovačkou i udělám krásné vlnky.
06:53 - vycházím z baráku a když mám čas tak si dám cigaretu, a potom půjdu na zastávku ( nekouřm na zastávce)
06:58 - mrznu na zastávce a čekám až mi za pět minut pojede tramvaj
07:03 - Měla by jet tramvaj, kde bud strávit cca 11 min a potom přestupovat na další tramvaj


07:19 - Přestupuji na další tramvaj a občas se pobavím se spolužačkama
07:40 - Jsem dojela na zastávku do školy a jdu do šatny si převléct
08:00 - Začíná hodina a jsem tam až do 14:00 ( ano každý den máme 7 hodin)
14:30 - mi jeden tramvaj domů, když mi zrovna ujede jdu na další zastávku, kde pojedem jiná tramvaj, ale jede vlastně, tak kde potřebuji.
15:00 -Cca jsem doma a jsem ráda, že jsem došla po náročným dnu hodinu dvě si dám pauzu a poučím se na písemku ( jestli z něčeho píšeme)

zbytek dne: zbytek dne prospím nebo jsem na pc většinou zbytek dne je tak, že sednu k pc, zapnu telku a poslouchám pořád hudbu bez toho prostě nemohu žít a každý večer v pátek si dělám rituály.
10:?? - Jdu spát vždy kolem desáté hodiny někdy je to i v 6 večer, protože jsem vytížená z praxe někdy je to kolem deváte, ale v 10 je to prostě hodně často
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anča ^_^ | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 18:51 | Reagovat

Jé pěkně si to napsala jsme na tom stejně - + :)

2 LadyNectarine | Web | 27. ledna 2013 v 14:17 | Reagovat

Tak to vstáváš dříve než já :D chudáčku... :D
Jinak už se blog drží a nepadá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.