Březen 2013

Jak se zbavit problémů?

29. března 2013 v 14:38 | Elizabeth. |  Úvahy
Určitě trpíš nějakým problémém nebo něčím, co tě trápí hodně dlouho já jako obyčejná blogérka má taky své probémy nebo nedostatky, tím to článkem chci trochu pomoc jak se odreagovat a alespoň trošku zapomenout. Také určitě záleží s čím máš problém jestli se školou, nešťastou láskou, doma s rodiči. Já osobně problémy takhe nemám s ostatníma většina jsou probémy ve mně a na to se zaměříme

Jiné myšlenky. Když změníš své myšlenky změníš kolem sebe o své okolnosti, situace a samozřejmě postoj k dané věci, nesmíš se ve tvém problému utácet, jinak to může skončit špatně i já jsem se cítila hrozně dělala jsem zoufalé činy a nechtěla jsem žít, jen jsem se stresovala na druhý den a nic mě nebavilo, bylo to pro mě hrozné. Je třeba opravdu se zabývat něčím jiným
Hledat legální závislost. Pokud máš problém tedy sama ze sebou, tak se musíš upnout na jinou věc najít si nějaký silný koníček, závislot, aby tě to bavilo a byla jsi tím skoro posedlá, aby jsi zapomněla, to co tě trápí. Mě se posmívali spolužáci měa jsem z toho depky, ale časem mi to bylo úpně jedno, potom do toho přiča další věc a tím se to odrovnalo, bylo mi vše jedno, jen jsem se soustředila na osobu, kterou chci a tím pádem odpadají všechy problémy. Já se beru trochu jako problémového člověka, ale když mě nic netrápí tak zase čtu nějaké články, pozoruji psycho filmy a tím se zase bojím, že se mi něco podobného stane, ae to je poslední co bych teď už řešila, takže jak říkám nejlépe je si najít věc, aby ten tvůj problém odpadl.
Příjmi se jak jsi na tom/jaká jsi. Nejlepší cesta je příjmout se sama sebe, opravdu, kyž to uděláš hodně se ti uleví a je to nejlepší metoda, kdo doporučuje každý, chápu vše se dá vyřešit, ale když jsi nešťastně zamilovaná a pořád si namlouváš, že tě chce a přitom je to pravý opak? Nejlépe je to příjmout, že tě nechce ty sama sobě musíš říct jak to doopravdy je a přiznat si to, na druhý den to bude o hodně lepší a za další týdny budeš řešit úplně něco jiného :)

Koho něco trápí určitě napiš do mé poradny a já ráda poradím nejlépe se mi radí druhým než sama sobě :D ale tak je to určitě u každého :))

26.3.2013

26. března 2013 v 19:09 | Elizabeth. |  diary.
Zdravíčko všem ^^

Ani nevíte, jak se těším na středu, protože je to poslední den ve škole, ale jeden problém je, že tam bude jeden předmět, které naprosto nesnáším písmo, tak snad to nějak přežiju. Ještě si pamatuji jak jsem si říkala " ty velikonoční prázdniny budou za dlouho" a krásně to uběhlo tak jsem ráda, že si odpočinu pár dnů :)
Včera jsem se zase dostala do depresi, ale jen na chvílí nemohu pořád smutnit a brečet za jednu věc, musím s tím něco udělat jsem ráda, že mám cigarety jinak bych se asi zbláznila. Tento týden jsem opět spokojená se známkama samé dvojky :) až na to, že jsme tedy psali slohovku a ta nebyla moje, dala sjem jí opsat kámošovi, ae měla bych za jedna jen tak krávka kontrolovala hrubky a sama mi říkala že se jí nezdálo, že jsem to psala já :D abych pravdu řekla, celá třída to opsala z internetu a ona to zjistila ! Měla jsem štěstí, také jsem to chtěla opsat, ale jsem ráda, měla jsem skoro nejlepší známku ze třídy ale nebyla jsem nejlepší :D také musím říct, že minulí týden my jsme měli praxi ten minulí týden úplně krásně rychle utekl. byla to i pohodička a fakt, že tento týden jsem nějak pomalu.

Abych řekla na závěr, asi jsem psala 10 kartářkám, které vykládájí po internetu jedna mi psala jedna zpráva mě potěšila, ale napsala jsem vícem tu jednu samou otázku, která mě trápí a chci vědět jednu věc, tak uvidíme tak mi jen držte palce, musím říct, že jsem takhle zoufalá nikdy snad nebyla =D ale uvidíme stránka je mysím E.tarot teď přesně nevím, ale když si to dáte do google, hned vám to vyjede, svým způspbem se zajímám o esoteriku, magií ráda se dívám i na Ezo. Tv i na googe mě to i bere jednou bych se určitě chtěla naučit vykládat karty :D no snad uvidíme, podle aury mám esoterické schopnosti :D


http://ask.fm/XoxoEelizabeth


Velikonoce - Slavíte nebo berete jako obyč svátek?

23. března 2013 v 18:37 | Elizabeth. |  Ze života
Na začátek, že mě celkem štve, že ve škole musíme vyrábět dle svátku nějaké srdíčka, když je Valentýn nebo králíčky, když jsou Velikonoce, přece výtvárka, kreslení není jen o svátcích přece ne?

Líbí se mi Velikonoční výtvory, ale nevyrábím je jsem v tom pasivní člověk, kdyby mi někdo řekl ať příjdu něco vyrobit moc ráda, ale že bych něco sama od sebe? Ne. Mám ráda sice Velikonočního beránka, ale že bych obarvovala vajíčka nebo měla zelený den? Neříkám, že mě to neláká, ale jak říkám jsem v tom pasivní člověk mám to moc ráda, ale sama od sebe nic nedělám, možná bych něco vyrobila ale nemám z čeho jen se mi moc líbí obrázky, které jsou na internetu. Jedna naše učitelka udělala z perníčků vajíčka, zajíčky a krásně to ozdobila, bylo to vážně nádherné a prý to ani nejí, jen to má na okrásu. Možná si vyfouknu vajíčko, ale zajímalo by mě jak to potom vyřezávájí ty ornamenty apod. Možná to zkusím uvidím, ale moc se mi to líbí potom bych to dala na tyčku a dala do květináče :)

Chci se zeptat Vás, co pro Vás znamená Velikonoce? Já jsem ráda, že budu mít Velikonoční prázdniny a to mi stačí je to taková zajímavá atmosféra, ale na vesnici třeba Velikonoce slaví. Dvě holčiny z každé jiné vesnice to slaví, že kluci holky házejí do vody nebo polejou kýblem buď už začínají od šesti rána nebo dvanácti, na vesnicích se to určitě slaví, třeba tady co my bydlíme ve vekoměstech určitě ne, že by jsme to tak prožívali. Na Velikonoce bych uvítala alespoň čokoladového beránka a kdybych něco vyrobila určitě to vyfotím, ale pochybuji musím ještě popřemýšlet :D nebo popřípadě mi dejte tady nějakou inspiraci.


20.3.2012

20. března 2013 v 17:49 | Elizabeth. |  diary.
Ahoj

Ani nevíte jak mi začíná být líp a praxe úpná pohodička to jsem snad zažila první týden, co mě to i "baví" mám pocit, že se na mě usmívá štěstí, začala jsem víc koukat filmy a o životech ostatních, to mi trochu otevřelo oči a uvědomila jsem si, že to co mě trápí jsou maličkosti a že by si to se mnou někteří rádi vyměnily.

Měla jsem problém, který mě doslova sral- kousání nehtů už i dva roky, konečně jsem se uráčila nějak v listopadu jít na gelovky, z prva jsem měla krásné modré a po té francouzskou manikúru měla jsem to dohromady 3-4 měsíce a ani jsem si neměla tendenci kousat tedy vůbec teď jsem si je sundala, protože odrůstaly, tak jsem to udělala manikurníma nůžkama úplně mám krásné dlouhé nehty, sice něco nalomeé z toho gelu, ale když se to přelakuje vypadá to jako umělé vážně, jak jsem si já nechala dělat gelovky teda před tím než jsem tam šla, tak jsem si zprva šla na koupené nehty za 200 kč z obchodního centra, ale u vietnamců mají v pohodě za 15kč nalepila jsem si to sekundovým lepidlem sice za týden se to loupalo, ale pak jsem měla další nehty jsem neměla skoro žádné a to myslím ty polštářky, takže ten kdo si je surově kouše i tak to lze napravit :)

Úplně luxusní písničky a to se mi ze začátku nelíbila


Zákon přitažlivosti

18. března 2013 v 16:44 | Elizabeth. |  Ze života
Na úvodku chci říct, že to bude delší článek, ale kdo se chce dozvědět jak jsem přišla na něco ohromného, tak si to může přečíst až do konce, jedná se o to, že každý z nás má sílů si splnit všechná svá přání a já zde popíši jak jsem na to přišla díky komu a co se mi splnilo a nesplnilo

Jak jsem pochopila zákon přitažlivosti a co to vlastně je

Říká se tomu tajemství, protože to znala jen pár hrstka lidí a to jsou ti, co se proslavily, co jsou slavní, kteří mají dostatek peněz a úspěch. Jednoduše řečeno je to nejsilnější zákon vesmíru ať tomu věřite nebo ne. Určitě znáte někoho, kdo chtěl něco dokázat nevěděl jak, jen se mu to prostě podařilo a to spočívá v tom. Díky tomuto zákonu vesmíru si sami řídítě život, nic k vám nechodí bez pozvání, takže pokud jste nešťastní je to skrz vašich myšlenek - myšlenky přinášejí věci, ale ne vždy to tak je. Každý má v sobě kouzelnou schopnost si splnit každé přání hmotné i nehmotné a není to jen pro vyvolené osoby

Jak si správně přát? Nejprv si musíš uvědomit, co opravdu chceš a co ti to do života dá:
Napiš si seznam na papír nebo do deníčku napiš si jen konkrétní věci např: peníze, úspěch atd. Ale vrať se jen k jedné věci, po které toužíš svým celým srdcem a k té věci se rozepiš,pokud chceš úspěch, jaký úspěch? Úspěch ve škole, psaní knihy? Chceš auto? Ale jaké? Napiš značku, barvu co auto musí umět prostě detaily. Když budeš chtít auto, ale nezaměříš se detaily, tak se může stát, že to auto dostaneš, ale to auto nebude jezdit bude jen na "okrásu" bude to jen ten princip auto a dále ses tomu přání nevyjádřila, takže detaily jsou důležité.

Vše na co myslíte a co cítíte dnes, vytváří vaší budoucnost"


Jak použít zákon přitažlivosti?

Požádat, co chceš, ale žádej jen jednou - Pokud chceš jednu věc, tak si udělej v mysli jasno a až budeš vědět, že to chceš tím dáváš vesmírů žádost, nejlépe je si to opravdu vypsat na papír, ale pozor v přítomném čase " jsem šťastný, zdravý, vidím se s novým autem děkuji ti že na mém přání pracuješ" Jednej jako by to bylo tvoje a hlavně v přítomném čase, protože když budeš říkat budu, bude to pořád v budoucím čase s tím se neposuneš nikdy

Věř, že ta věc je už tvoje - Sice to zní divně věřit, že tu věc máte a přitom jí nemáte, ale to je ta myšlenka, kterou potřebujete oživit, musíte věřit, že je to vaše, protože budete blíž a blíž k tomu přání, nebo si říkejte vím, že je to na cestě děkuji ti za mé tužby.

Příjímejte - Je to konečný a přitom nejdůležitější krok. Musíš to cítit, že ta věc je tvoje opravdu tvoje duše musí cítit věřit a vědět, že je to tvoje ta věc je prostě tvoje, protože když to tvoje tělo bude vibrovat, tak ta myšlenka, co jsi vyslala do vesmíru, tak jsi té myšlence dala energii, ty jsi té myšlence dala jakoby tvou energií a tím se vesmír staví, že ti tu věc splní. Je to hodně důležitý krok, vše pochází z tvého srdce, když budeš vše dělat, co jsem napsala, ale přitom nebudeš cítít, a vědět podvědomně, že se to nesplní, tak se to nesplní, je to hrozně důležitý krok, potřebuješ vibrovat a být hlavně šťastná určitě k tomu pomáhá vizualizace, afirmace - utvrzuj se, že je to tvoje, že si to zasloužíš. Dělej věci, co tě naplní, že tu věc máš pokud chceš auto, běž do autoservisu a zajímej se o auto, vyzkoušej si, že "jedeš" a dělej vše, co tě naplňuješ, že to máš je k tomu hodně dobrá i vizualizace.

Je třeba si afirmovat, vizualizovat o té jedné věci, aby vám to pomohlo dej do toho energii alespoň věnuj každý den 20 minut vizualizací, že je to tvoje a buď tím procesem i unešená

Pokud tě to baví si listovat v katalogu vesmíru udělej si krabičku svých přání a vkládej to tam, udělej si nástěnku vizí, vytiskni si obrázky, vystřihni z časopisů a nalep to na nástěnku a každé ráno si vizualizuj, že je to tvoje v přítomném čase, je jen na tobě jak se tomu postavíš. Pro každého znamená zákon přitažlivosti znamená něco jiného buď jen urychlovač času, plnič přání, listování v katalogu ve vesmírů, každý má jiné afirmace a každý má jiné metody, každý to chápe jinak, ale, ten kdo chápe se dostane ke stejnému cíly k dosažení snu!

Opusť přání!
nesmíš být i na tom závislý, že to nutně chceš, že to potřebuješ, musí to mít pravou míru a jak-mile splnit tyto tři kroky, tak dejme tomu zapal bílou svíčku napiš na papírek, to tvé přání s přítomným časem a spal ho. Tím to necháváš už jen a jen moc vesmírů a jen počkáš, kdy ta věc příjde.

Když třeba uběhnou tři měsíce stále nic je chyba v tobě, buď jsi neměla dostatečnou sílu, nebo jsi neafirmovala, nebo tvoje podvědomí selhalo, také záleží jak ses ty spojila s vesmírem.

Vše, co je výsledkem, je výsledkem naších myšlenek

Jsou více filmů na toto téma

Viděla jsem dokumentární film Miluj svůj život je to i kniha a díky tomu se autorka proslavila. Film je píše o tom jak afirmovat a příběhy některých osobností. Když chcete afirmovat musíte první příjmout sami sebe a musíte se mít rádi, říkejte si jak jste jedineční a nejlépe před zrcadlem, mějte se rádi. Ty osobnosti, kteří tam byly měli rakovinu a věřily, že jsou zdraví podstoupily operaci, doktoři se divily, co vůbec dělají na tom sále? Takže sami vidíte, že je to o vaší víře a vašem myšlení nejlépe se podívat na ten film na youtube je online a trvá hodinu a půl a uteče ten film jak nic, jelikož je to strašně zajímavé a také jsem se něco přiučila. Podle mě je číst knihu, protože tam jsou podrobnosti ten film byl jen úryvek, co lidé chtěli říct, svěřit se a vlastně jako v každém jiném filmu tam byly nejdůležitější věci. Kniha je nejlepší cesta v tom jak pochopit podrobněji, jak to tady funguje a jak měnit své myšlení, jsou spousta knih a hned je tady vypíši : The Secret, Miluj svůj život, Aladinův princip, The Power,Kniha vděčnosti,
------------------------------------------------------------------------------

Teď napíšu jak jsem přišla na to, že něco takového existuje:
Vždy jsem byla nešťastně zamilovaná byl to můj životní problém, co mě trápíl každý rok nikdy jsem neměla klid maximálně na měsíc. Vždy jsem se umělo zamilovat do toho nepravého a také jsem si to přitáhla, protože jsem se jen bála, kdy se zase nešťastně zamiluji. Byla jsem zoufalá, hledala jsem něco na internetu nějaké "kouzla, rituály" jestli fungují si splnit přání, psala jsem o tom všem kamarádkám jestli něco neznájí, kamarád z internetu mi řekl, ať se podívám na film The Secret na youtube je online, viděla jsem ho 12x na poprvé jsem z toho měla dobrý pocit cítila jsem se i lépe a došlo mi, že skrze mých myšlenek i tak jsem byla nespokojená a chtěla jsem něco naplnit, aby jsem i věřila tomu, začala jsem dělat rituálu na lásku utratila jsem i za to spousta peněz, ale moje podvědomí a já jsem to věděla si říkalo. Jak mohu získat tu vyvolenou osobu, když výjdu devátou třídu a už ho nikdy neuvidím? ( blížil se konec roku bylo to v dubnu/květnu) takže jsem věděla, když nastane léto, tak nic nebude. A to bylo to podvědomí bylo to i ve mě. Sice jsem vše splňovala kroky, ale šlo i o podvědomí a ne vše bylo u mě na 100% na The Secret se dívám i v tomto období vždy mě to přitahuje a mám dobrý pocit, z toho. Hledala jsem další nějaké filmy narazila jsem i na The Opus je to pokračování Tajemství, ale vůbec mě to nenadchlo je to s titulky. Viděla jsem to nedávno opět po druhé, ale bohužel jsem si z toho nic neodnesla. Ale musím říct, že jsem viděla další film na tuto tématiku a jmenuje se to Miluj svůj život. Strašně mě to zaujalo viděla jsem to zase po druhé, protože jsem to chtěla je to na youtube online s titulky a v tu chvílí jsem si uvědomia, že ty lidí, co tam vyprávěli si prožily horší život, že to co já žiju je pro ně maličkost, každý má své životní hodnoty mění se to podle věku a podle životních událostí. Miluj svůj život je o to,, jak správně afirmovat utvrzovat se v tom, co chceme, jak se obyčejní lidé vyléčily z rakoviny, protože věřily, že jsou zdravý a byly si v tom přesvedčení to není náhoda, ale opravdu, že na tom světě něco existuje. Existuje o tom i kniha i na The Secret, nemám je přečtené, ale moc bych chtěla, věřím, že v knihách je to podrobnější, protože film tam dává spíše jen ty základní a jsou důležité i okolností i podrobnosti. Dnes a v dalších dnech se chystám na další videa na tu samou tématiku, ale bude to zase i o něčem jiném jiné osobnosti a možná se dozvím i něco nového.

Řekněme si, vizualizace je také důležitá díky ní se mi podařilo vtáhnout něco do mého života a ani jsem ještě netušila, že něco takového je. Ráda si vizualizuji jaký život bych si představovala nebo co bych chtěla, aby bylo na druhý den, klidně o jedné věci vizualizuji rok/týden/den záleží čeho se to týká a abych byla konkrétnější jen týden jsem si představovala jak říkám, že potřebuji nový počítač, tak jsem to do domova opravdu přitáhla, starý notebook bohužel úplne nešel, byly s nimi roky problémy pořád hardisk nebo grafická karta, takže se koupil definitivně nový a právě teď z něho píšu tento článek. Abych byla upřímná přitáhla jsem si toho víc, jen si to nepamatuji byly to spíše drobnůstky na plyšáka nebo i na můj život, z čeho jsem byla nešťastná. Když o tom píšu svým kamarádkám mávnou rukou a řeknou ok podívám se na to, ale stejně nic nechce se jim, ale je to vážně zajímavé někdo tomu nevěří buď mě mají za blázna nebo tomu nevěří. Slavní lidé, známé osobnosti zají toto tajemství díky tomu, co dokázaly je díky tomuto vesmíru. Nezáleží kdo o vás řekne, že ty to nedokážeš ty jsi sám strůjcem svého štěstí, záleží jen a jen na tobě, to co ti říkají další lidí, to jsou je překážky nebo žal nenávisti, či závisti, je jen na tobě či dokážeš si splnit svůj sen, cíl nebo jen obyčejně přitáhnou nějakou věc.

Hodně štěstí :-)

PORADNA

17. března 2013 v 13:06 | Elizabeth.
- Poradna slouží přesevším pro vás, kdo má nějaké trápení, chce opravdu pomoc, nebo se mi jen svěřit. Radím pouze JÁ skrz emaily, vaše dotazy nebudu nikde šířit krom blogu. Konkaktuj mě zde na tento email 05modelka50@seznam.cz než se budeš chtít na něco zeptat, přečti si pravidla, která jsou uvedená níž. Preferuji i otázky na rozhovor.

Pokud chcete poradit pište zde na tento email 05modelka50@seznam.cz

Kontakty na dopisování

Skype: eleni,manova
Facebook : Eleni Karchňáková
Ask.fm : xoxoeelizabeth

  1. Vždy napiš předmět do emailu, jinak tvá otázka nemusí být umístěná na blog
  2. Pokud si nepřeješ, aby byl tvůj email s mojí odpovědí uveřejněna na blog, na konci emailu to napiš
  3. Krátké emaily nezveřejňuji na blog
  4. Na otázky nemusím hned odpovídat, prosím o strpení
  5. Chovejte se ke mě slušně !

Jak se správně zeptat: Pokud máte problém, tak se mě prosím ptejte na konkrétní otázky, potřebuji znát konkrétní události, problémy. Kdo má pro mě nějaký rozhovor ráda zodpovím, odpovídám i na dotazy, co se týká esoteriky.


Věřím v magií

14. března 2013 v 17:43 | Elizabeth. |  Ze života
Strašně me baví číst články o magií, pozorovat dokumentární filmy i s titulky nebo se dívat na ezo.tv, které je na Barrandově. Miluji kouzelné bytosti, věřím v jich věřím, že vesmír plní přání a také, že existují andělé, duchy a mnoho dalších. Je to strašně kouzelné téma někdo mě měl i za blázna nebo, že jsem v tomhle ohledu divná, ale já v tom nevidím důvod. Strašně krásně se mi dívá na fotky je to nádherný pocit. Dělala jsem jen rituály na osoby a další jiné, ale chci zkusit i komunikovat s anděli, každý máme svého anděla ať věříme nebo ne. Moc mě inspiruje stránka Alue je to esoterický blog, který se zabývá články o esoterice a také, když máte problém můžete napsat do její poradny, já napsala již 3x právě teď čekám na jeden důležitý email od ní mě také jako blogérku trápí věci a tady se mohu přetvářovat jak chci. Dnes jsem napsala i jedné známé dámě, která občas uvádí v ezo.tv. Nepíšu jen tak lidem, ale když mě něco zevnitř zžírá, tak prostě musím mít odvahu napsat. Víte na duchy a další jiné věřím od malička možná je to i zásluhou filmů, ale například kdy jsem se dívala na poprvé filmy Paranormal Activity na první díl od té doby se bojím usínat v pokoji nebo mám pocit že mě někdo/něco sleduje a že nejsem občas v pokojí sama, miluji horory, ráda se bojím, ale co je moc to je moc i film Insidious bude i dvojka viděla jsem něco na YT od té doby se úplně bojím astrálně cestovat, sice jsem to nikdy neprováděla, ale "chystala" jsem se teď mám strach. Alespoň vidíte co filmy dokážou, ale mám velké emoce, tak si někdy něco beru moc přílíš k srdci.

Jak jsem psala mám ráda andělé, víly a další kouzelné bytosti oni žijí jen v astrálním světe, ale někdo kdo trénuje nebo sám od přírody může vidět tyto bytosti. Vše se dá natrénovat já bych chtěla vidět svého anděla. V magií je hodně výrazných světel, krásná blýskající obloha obklopeny bytostmi. V mojí auře fialová mi vyšlo, že mám i esoterické schopnosti nebo něo na ten způsob prostě zájem o esoterku a myslím, že to na mě i sedí, jednou bych chtěla taky něco zažít dobrodružství vidět kouzelné bytosti a zmizet od toho realného světa, lépe řečeno podívat se do jiné dimenze moc mě to láká a věřím, že to jednou dokážu, ale nevím jak četla jsem u někoho, že má možnost vidět do jiných dimenzí, ale ten člověk je nerad, protože se i bojí lidí bohužel chcou, co nemají.
Magie a esoterika není jen o andělých, ale jsou i démonech, satanismu a další jiné je to moc strašidelné ani nevíte, jak mi běhá mráz po zádech když si čtu takové ty pravdivé příběhy, z toho mám i celý den špatný pocit, spíše záleží jak se tomu poddáte, ale když se podívate na blog od Alue (odkaz v prvním odstavci), tak si tam můžete přečíst, co čtenáří píšou, ze svých zkušeností. Já osobně nemám žádnou zkušenosti s ničím, ale věnuji se tomu pasivně, jen si o tom čtu, vizualizuji, přemýšlím občas si něco zapíší.

Víte chci si pořídit dvě knihy, co obsahují jak změnit myšlení ve vašem mozku a jak myslet, aby se k vám nahrnuly krásné věci. Pomocí myšlenek ovládáte váš celý život. Knihy mají název The Secret, Miluj svůj život, jsou přímo i filmy, které se dají shlédnout na YT, ale knížky budou zajímavější a podrobnější. Je ještě film The Opus viděla jsem všechny tři, ale na tajemství musím koukat pořád, miluj svůj život jsem se dívala 2x a moc mě to nadchlo uvědomila jsem si, že jsou i horší věci, ale bohužel já žiji v životě, kde se řeší jen škola, láska a problém každé puberťačky.


13.3.2013

13. března 2013 v 17:41 | Elizabeth. |  diary.

Zdravíčko :-)

Dlouho tu nebyl deníček a ty botky jak jsem psala, nemám ani vyfocené, tak až bude čas, tak je tu dám navíc zase sněži, takže je ani nevytahuji. Minulí týden bylo krásné sluníčko, ale teď zase sněži WTF? Už jsem si myslela, že bude krásné, nádherné jaro a zase se sem hrne zima. V posledních dnech se nudím, tak jsem si zase aktivovala badoo, mám ho už dlouho, ale nechodila jsem tam nějak mě to začíná bavit, ale nemám vůbec v plánu se seznamovat.
Ani nevíte, že pět dnů jsem neměla cigarety, tak jsem nakonec po pěti dnech dostala nové a z té krabičky jsem vykuřila jen jednu cigaretu, vždy si je dávám do bundy do kapes, a ukradli mi to ve škole v šatně byl to fakt zvláštní pocit ani nejsem naštvaná stejně mám teď trochu jiné problémy. Ani nevím, co sem psát, tak sem píši takové maličkosti :D z matiky jsme psali písemku měla jsem 1/2 a hlavně, že mi říkala v úterý, že je to 1- abych to shrnula se známkama jsem moc spokojená, vždy jak to nejsou známky, tak je to něco jiného. Celých 9 let na základce jsem se neučila, takže to byly samé 4,5 prostě jsem na to kašlala a můj problém byl, že jsem se bála přijít domů, že mě mamka zabije vždy jsem si říkala " kežbych alespoň jednou mohla mít dobré známky a netrápit se se s tím" to se mi vyplnilo a jsem ráda, prostě je to u mě tak, že mě vždy musí něco trápit vždy je to něco jsem problémový člověk nebo nevím. Sice chápu každý má svoje starosti, problémy, ale co bych za to dala být jeden den šťastná a šťastná a dobrou náladu je rozdíl


http://ask.fm/XoxoEelizabethHappines of week 4.3 - 10.3

11. března 2013 v 17:23 | Elizabeth. |  (no)happines of week
Za školou

Ve čtvrtek jsem zůstala doma, jelikož se mi ani nechtělo vstávát do školy tak jsem to zabalila, jenže v pátek jsemdo školy musela nevěděla jsem, co tam budu dělat, ale nejela jsem tam, radějí jsem se celých 7 hodin projížděla tramvajkami sem a tam byla jsem i v depresi máma o ničem neví jen o čtvrtku. Nemám z toho špatný pocit, ale byla to už nuda :D alespoň jsem stihla se podívat do špáru.

Pondělek nebyl, tak strašný

Ani nevíte jak jsem se strašně stresovala do školy, dělali jsme totiž jednu práci, která mi nesedla jsem ráda, že jsem to dala tak tak a ulevilo se mi.

To byla poslední kapka

Ve středu jsem se naposledy vybrečela, nejsem ve své kůži asi tří týdny, ve středu jsem si vše uvědomila jak to bylo i teď mám z toho deprese, ale prostě už nemohu, musím se soustředit na jiné věci, řekne mi někdo co je horší trápení než nešťastná láska?O blogování

9. března 2013 v 18:36 | Elizabeth. |  site news.

BLOGOVÁNÍ A JÁ


Proč zrovna blog a název untrue?
Prostřídala jsem hodně blogů a prvně jsem začala od šesté třídy, přivedla mě k tomu má spolužačka, která měla blog všehochuť: anime, obrázky, winx. Vlastně ten blog byl jen pro zábavu, chtěla jsem něco podobného, ale pozdějí jsem si uvědomila, že můj blog nemá smysl a chtěla bych blog o jedné věci, byly to celebrity, celebrity na které jsem přišla na jedné stránce díky jedné blogérce, která mě moc neměla ráda. Blog o celebritách mi vydržel dlouho, ale potom jsem se dala jenom na jednu celebritu Miley Cyrus. U Mils, jsem vydržela téměř tři roky a byla jsem celkem i známá a můj blog byl navštěvovaný fans. Za tři roky jsem s tím sekla a dala jsem se na autorský blog, který mě velice dlouho lákal, tak jsem to uskutečnila a za pár měsíců jsem také měla nějaké fanoušky, za půl roku nebo rok jsem s tím sekla, kvůli osobních důvodů. Blog untrue jsem nezaložila já, ale jedna známá blogérka, nikdy na blog nepřidávala, tak mi blog dala, protože jí přišlo líto, že já už nebloguji a tak začla nová éra tohoto blogu

Co očekávám od blogu
Od blogu jsem prvně nic neočekávala, přidávala jsem články pro zábavu a hlavně abych se mohla vypsat, pozdějí jsem byla ráda i za komentáře a hlavně za fanoušky, které jsem měla. Teď od blogu očekávám ať se hlavně moje články líbí a ať mě blog stále baví

Můj čas věnovaný k blogu
Na blogu trávím každý den času, sice to tak nevypadá, ale vždy skontroluji a odepíši na komentáře, občas se podívám jestli není co upravit. Na předchozím blogu jsem měla i víc práce, psala jsem i 10 článku za den, ale dávala sjem je do rozesp. článků, nedá se říct kolik hodin či minut trávím na blogu beru to jako zábavu a ne povinnost, takže když je co psát nebo si s někým psát, tak i hodiny.

Kde beru inspiraci?
Na toto se mě hodně lidí ptá, ale je to vážně lehké. Inspiraci beru ze života, vidím kolem sebe jdoucí lidí a něco se mi na nich nelíbí např: chování k dětem, tak hned napíšu jak by se měli matky vhodně chovat k dětem a aby nebyly rozmazlené. Dále moje inspirace pochází z obrázků na weheartit si často projíždím obrázky a vidím obrázek z dovolené, tak napíší jakou dovolenou bych si představovala já, zelenina - nemám ráda zeleninu a proč. Takhle pochází má isnpirace nebo ještě, když mě dlouho něco štve, tak do článku to napíši buď v bodech nebo to hodím do rubriky úvahy, ze života.

Do kolika míním blogovat?
To se říct nedá, že mi za pár let bude 23 a hne si řeknu, že jsem na blogování stará, znám plno blogérek, kterým je nad 20, 30 let a mají krásný úspěšný, navštěvovaný blog, není to věkem. Zatím nemám v plánu přestat blogovat a s blogováním přestanu až mě to přestane bavit, do blogování vkládám opravdu hodně a záleží mi na tom.