Březen 2013

6.3.2013

6. března 2013 v 19:56 | Elizabeth. |  diary.

Nebaví mě stereotyp

Mám pocit, že pořád žiju ve stejný den, nic se nepohybuje prostě pořád jedno a to samé v deset s spát, o půl 6 vstávat, kouřit dvě cigarety před zastávkou, stresy do tramvajky, vidět ty samé xichty ve škole, po škole zase obava do tramvaje, odpoledne 4 hodiny hitovek na óčku po té se blíží 8 hodina a za dvě hodiny spát. Moje sociální fobie se horší a horší, jdu si najít psychologa.


Jak mě může toto bavit? Nebaví, tento týden strašně málo utíká až to není možné mám pocit, že se nic nepohybuje, kdyby byla škola, tak je dnes skoro pátek. Nebaví mě takto žít, chci něco nového sice je krásně, svítí sluníčko mám z toho dobrý pocit, moje deprese vyprchají, ale nebaví mě smutnit, poslouchat smutné písničky a dokola si říkat "jsi hloupá naivní husa, děláš si naděje" nebaví mě to, chci se odreagovat nevím co dělat, chci raději prázdniny a něco podniknout. Nebaví mě život, necítím se naplněna. Nebaví mě praxe, je to moje utrpení, závidím, co miluji svůj obor já se jen trápím, ale i v jíné věci, ale svým způsobem jsem se smířila nešťastná láska
nějaký lék na nešťastnou lásku? Ano ! Když trpíte nešťastnou láskou, naděje a pořád si něco slibujete, prosím nedělejte to, já to dělala čekala jsem pořád něco, ale nic byla jsem z toho nepremimovaná, ale uvědomila jsem si jednu věc, že to nestojí za to. Jde o to, když na něco čekáte týdny, měsíce prostě to nepříjde, VY si děláte falešné naděje, musíte si udělat v mysli naprosto jasno vizualizovat si dobré a špatné věci, které jste s osobou zažily, ale nechodily jste s ní, musíte si přiznat sami, jak to cítíte ne jak to chcete, a to je hodně důležité. Když prostě víte, že je to řada týdnu,měsíců a nic se nehne nemá to cenu musíte si přiznat sami jak na tom Vy jste a když si to přiznáte věřte mi budete se cítít líp a přejdete na jiné myšlenky. U mě to rozhodně funguje sice mě to trápí, ale nejlépe je si přiznat sami jak to cítíte ne jak to chcete.

Jinak u mě nového asi nic, v příštím deníčku se těšte na nové boty, které jsem si koupila od kamarádky a celkem 2-3 týdny jsem se trápila smutkem, ale už to přechází jsem ráda.

http://ask.fm/XoxoEelizabeth


Co mě momentálně trápí

4. března 2013 v 16:52 | Elizabeth. |  Ze života

Každý z vás určitě má nějaké problémy, starosti, kterých by se chtěl zbavit nebo alespoň vyzpovídat. Já jako obyčejná blogérka mám taky své věci, které mě trápí a chtěla bych se jich zbavit. Pro někoho to jsou možná běžní věci, ale věřte mi, že pro mě to je zátěž, protože nemám jiné problémy. Ten kdo je v pohodě se svým životem, tak nebude zase v pohodě na fb, že má málo liků jde o to, jak si člověk dobře vede ve svém životě, a tak podle toho se skládá žebříček hodnot.


Ultačovat se před lidmi

Poslední dobou se opravdu utlačuji a normálně se bojím procházet mou ulicí, jen abych nepotkala lidí, které nechci. Jsou to hlavně osoby, které se mi líbí nebo celkově lidi, které znám a vím, že tam třeba bydlí nebo se tam ohání. Já se utlačuji i, když jedu do školy. Raději půjdu dvěma spojema, jen proto abych nemusela vidět v tramvají nějaké holky, u kterých vím, že se necítím příjemně, ba naopak, ze školy si schválně nemám podvědomně ujet tramvaj, abych nemusela s některými jet domů. Hodně lidí mi říká, že se utlačuji, že nejsem vrah, že jsem normální člověk a mohu být kde chci, to vím taky, ale mám to propojeno spíše se sociální fóbií, kterou mám a fakt bych se chtěla toho zbavit. S těma, před kterými se utlačuji nemám problém jen vím, že se jim např líbím nebo oni se líbí mě, tak na to nemám abych je viděla nebo byla s nimi osamotě.

Nervózní

Každý z nás je z něčeho nervózní, ale u mě je to jinak projevuje se to tak, že si např hraji s vlasy, jsem na mobilu, koušu rty a to jen z jedné osoby a to k tomu navazuje první bod, pracuji na sobě duševně, ale fakt je to pro mě těžké možné jsem to asi dvou affs psala, ale já se s tím nedokáži naučit žít. Závidím těm, co se raději učí na písemky a nemusí řešiš banální věc jako je tohle, sama vím, že je to banální, ale vždy jsem to tak měla, hlavně, když mě někdo pozoruje z toho jsem ráno ze stresů i zvracet.

Absťák na prachy

Vždy, když nejsem třeba měsíc bez peněz, mám absťák, tak, že jsem skoro zlá na všechny nejsem nějak extra na peníze, ale jde o to, že je musím mít u sebe jde ten pocit nemusím je utrácet, ale o ten pocit jde. Teď bez peněz budu dlouho a nevím co si počít, vždy když jsem bez peněz tak mám spousty věcí vyhlídnutých a když je zase mám, tak mi leží i 2 měsíce v peněžence zákon schvalosti forever

Nešťastná láska

To je jediná věc, která mě dokáže rozhodit a které se bojím, vždy se do někoho zamiluji na koho nemám. Momentálně to zažívám taky a bála jsem se, že mě to postihne další rok, u mě se to děje každý rok i 5x ročně, ale teď "jsem se zlepšíla" momentálně nevím na čem jsem, ale myslím, že to vypadá nadějně :) jde jen věřit a já věřím na jednu stranu mám z toho dobrý pocit, ale spíše se cítím nenaplněna nějakým způsobem, jsem ráda, že mám kamarády, kteří mě drží a podporují a je to věc, komu bych nepřála tady žádné blogérce, prostě je to taková věc, která mě hodně sebere a jsem v depresi celý den, sice teď ne, jde spíš o to jak se s tím porvat a postavit se k tomu a přiznat si sám před sebou jak na tom jste.


Ask.fm

3. března 2013 v 16:24 | Elizabeth. |  others.
Jsem strašně ráda, že mi pokládate otázky na ask, vždy mě potěší jakákoli otázka a tady bych si chtěla udělat menší reklamu :D chtěla bych tímto článkem vás poprosit, jestli by mi nějaká dobrá duše dala otázku, jde o to, že mě to šíleně baví odpovídat na otázka a občas dělat videa. Sice tam mám napsáno, že dělám i videa, ale momentálně mi to nejde mám sice stáhly webcam.max, ale prostě mi to nefakční, takže kdo chce videa, tak mi napište, co si mám stáhnout, aby to šlo na 100 %


Kdo bude chtít může si mě follownout, já ho taky follownu, klidně položím otázky i já, celkově se mi to zdá lepší i než formspring, protože mi pořád naskákalo okénko "přeložit do jazyku aj" a na asku, to jde v pohodě česky ;)

1.3.2013

2. března 2013 v 16:09 | Elizabeth.
Zdravíčko článek je přednastavený, takže kdyby tam nesedělo spoustů věcí, tak se nedivte :D

Poslední dobou jsem celá nervózní a nevám co hlavně chci. Jsem nervózní, protože nemám prachy a vždy jak nemám peníze, tak chci spoustů věci, ba naopak když jsou, tak se nic nekupuje zákon schválnosti :D tento týden jsem max spokojená se svýma známkama, píšu si je i do deníčku poctivě špatné, dobré, abych si to potom na konci roku mohla vypočítat co mi vychází, včera ve čtvrtek jsem byla na 9, jelikož máme první hodinu takovou, že nemám ráda jednu učitelku, tak jsem se raději vyhnula, ale v pátek jsem měli ten samý předmět, ale byla to nakonec pohodička, omluvenku jsem si napsala sama se divím, že mi to uznala, co se týká školy snad mě nic netrápí. V úterý to bylo takové nedorozumění trošku jsem se porvala s jednou holkou možná jsem to psala, odehráválo se to v tělocvičně, jen proto, že mě nechtěla do skupiny tak jsem se ozvala a nenechala jsem sebou mávat kámoška byla alespoň na mé straně a necvičící měli z toho teda srandu :D já taky nemám s ní praxi je to v cajku a stejně mám z toho jenom srandu poslední dobou mám školu totálně v pi.. tedy mé spolužáky. Mám v plánu si koupit jednu tuniku od kamarádky, ale ještě potřebuji 100 Kč,- abych jí mohla mít. Jinak jsem si pořídila nové botky od kamarádky opět myslím, že za 180 kč, jsou na podpatcích a neumím s nimi chodit nikdy jsem na nich nechodila, takže se budu asi přes víkend učit chodit, ty boty se určitě někdy dám, ale nemám kvalitní foťák nějak to dám do kupy. Nastavající týden máme praxí sice je pátek, ale už mám stresy musím nějak onemocnět nebo hlavně tam nebýt dva týdny, ale bulat nemohu, protože to by bylo na dlouho, proč ne :)

Raději přidávám nějaké fotky, které jsem nafotila, za poslední týden.

http://ask.fm/XoxoEelizabeth Možné i videoodpovědi


INSPIRATION CANDLE

1. března 2013 v 17:47 | Elizabeth. |  inspirations.
Strašně miluji svíčky jakékoli nejvíc dekorativní ty rituální ani ne, Nedávno jsem dostala nádhernou svíčku, která měla příchuť kávy, ale nic jsem necítila ještě si chystám koupit s příchutí růží

Mám ráda svíce, ale nesbírám je, když vidím ty obrázky asi začnu miluji leopardí vzory, růže, kávu takže něco na ten způsob barvy mi jsou jedno, hlavně ať to oživí můj pokoj. Skoro každý pátek provádím rituály, ale to jsou prostě obyčejné vysoké svíce.


http://ask.fm/XoxoEelizabeth Prosím o otázky klidně i vidoodpověď