Co mě momentálně trápí

4. března 2013 v 16:52 | Elizabeth. |  Ze života

Každý z vás určitě má nějaké problémy, starosti, kterých by se chtěl zbavit nebo alespoň vyzpovídat. Já jako obyčejná blogérka mám taky své věci, které mě trápí a chtěla bych se jich zbavit. Pro někoho to jsou možná běžní věci, ale věřte mi, že pro mě to je zátěž, protože nemám jiné problémy. Ten kdo je v pohodě se svým životem, tak nebude zase v pohodě na fb, že má málo liků jde o to, jak si člověk dobře vede ve svém životě, a tak podle toho se skládá žebříček hodnot.


Ultačovat se před lidmi

Poslední dobou se opravdu utlačuji a normálně se bojím procházet mou ulicí, jen abych nepotkala lidí, které nechci. Jsou to hlavně osoby, které se mi líbí nebo celkově lidi, které znám a vím, že tam třeba bydlí nebo se tam ohání. Já se utlačuji i, když jedu do školy. Raději půjdu dvěma spojema, jen proto abych nemusela vidět v tramvají nějaké holky, u kterých vím, že se necítím příjemně, ba naopak, ze školy si schválně nemám podvědomně ujet tramvaj, abych nemusela s některými jet domů. Hodně lidí mi říká, že se utlačuji, že nejsem vrah, že jsem normální člověk a mohu být kde chci, to vím taky, ale mám to propojeno spíše se sociální fóbií, kterou mám a fakt bych se chtěla toho zbavit. S těma, před kterými se utlačuji nemám problém jen vím, že se jim např líbím nebo oni se líbí mě, tak na to nemám abych je viděla nebo byla s nimi osamotě.

Nervózní

Každý z nás je z něčeho nervózní, ale u mě je to jinak projevuje se to tak, že si např hraji s vlasy, jsem na mobilu, koušu rty a to jen z jedné osoby a to k tomu navazuje první bod, pracuji na sobě duševně, ale fakt je to pro mě těžké možné jsem to asi dvou affs psala, ale já se s tím nedokáži naučit žít. Závidím těm, co se raději učí na písemky a nemusí řešiš banální věc jako je tohle, sama vím, že je to banální, ale vždy jsem to tak měla, hlavně, když mě někdo pozoruje z toho jsem ráno ze stresů i zvracet.

Absťák na prachy

Vždy, když nejsem třeba měsíc bez peněz, mám absťák, tak, že jsem skoro zlá na všechny nejsem nějak extra na peníze, ale jde o to, že je musím mít u sebe jde ten pocit nemusím je utrácet, ale o ten pocit jde. Teď bez peněz budu dlouho a nevím co si počít, vždy když jsem bez peněz tak mám spousty věcí vyhlídnutých a když je zase mám, tak mi leží i 2 měsíce v peněžence zákon schvalosti forever

Nešťastná láska

To je jediná věc, která mě dokáže rozhodit a které se bojím, vždy se do někoho zamiluji na koho nemám. Momentálně to zažívám taky a bála jsem se, že mě to postihne další rok, u mě se to děje každý rok i 5x ročně, ale teď "jsem se zlepšíla" momentálně nevím na čem jsem, ale myslím, že to vypadá nadějně :) jde jen věřit a já věřím na jednu stranu mám z toho dobrý pocit, ale spíše se cítím nenaplněna nějakým způsobem, jsem ráda, že mám kamarády, kteří mě drží a podporují a je to věc, komu bych nepřála tady žádné blogérce, prostě je to taková věc, která mě hodně sebere a jsem v depresi celý den, sice teď ne, jde spíš o to jak se s tím porvat a postavit se k tomu a přiznat si sám před sebou jak na tom jste.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajlyn | Web | 4. března 2013 v 21:03 | Reagovat

Aj ja sa nešťastnej lásky bojím :)) a je to pochopitelne : presne ako ty sa ľudia boja bolesti :))
A prajem ti aby si tu socialu fobiu vyliačila :) Určite sa s tým ťažko žije :)

2 Jitka | Web | 4. března 2013 v 23:19 | Reagovat

Písmo je: Georgia 12
No hele, já bych řekla, že ten můj stav je celkově běh na dlouhou trať, akorát já se snažím tím nezabývat, protože to chci skončit sama v sobě hlavně, tak to jak kdyby zazdívám. Někdy se mi to daří a někdy to na mě přijde, tak jak včera noo :/
Vidím, že ty si taky v dobré depce.. Přemýšlím tak nad tím a asi bych chtěla být zamilovana do někoho, třeba i nešťastně, i když bych se trápila, jak pes. Ale aspon bych nehledala nějaké problémy na vztazích, které mám skvělé s přáteli.

3 Nikka ♥ | Web | 5. března 2013 v 15:39 | Reagovat

Ty jo :O Ten první bod mě dostal... no neím co napsat.. vykašli se na ty lidi, a zkus to překonat. život je boj. :/ :(

4 Em Age | Web | 5. března 2013 v 16:46 | Reagovat

Ten poslední bod je vážně... úžasně napsaný a naprosto vím, co cítíš. Taky jsem toto zažívala, ale teď vím, že můj pocit není tak úplně neopětovaný, jak jsem si myslela. :D Sice asi necítí úplně to samé, co já, ale něco tam bude. :) A jsem za to happy. Tobě přeju, ať se ti všechno zlepší. BTW absťák po penězích mám taky. :DDD

5 *AnetWolfLun* | E-mail | Web | 5. března 2013 v 18:31 | Reagovat

- úplně vím co myslíš, sama se teď lidem vyhýbám a to sem předtím byla velmi populární. O.o Divné, jak se to mění, ale chci se změnit jen neví jak.
- To stou nervozitou mám teď taky  skrz jednoho kluka.
- Hej ale štveš mě! :D s těmi prachy taky mluvíš i za mě. :(
- není to o tom, že ty na něj nemáš, ale on nemá na tebe. To, ale když ho miluješ neřešíš. Já miluju už 3 roky toho stejného chlapce, a on mě jeden den miluje a druhý nenávidí. O.o je to zvláštní x.x Chápu tě!
- je duležité se vypsat dobře, že jsi to i ty udělala. Poslala by jsi mi prosím odkaz na autorku tvého laye? :) Chtěla bych podobný a ty ho máš dokonalý. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.