O blogování

9. března 2013 v 18:36 | Elizabeth. |  site news.

BLOGOVÁNÍ A JÁ


Proč zrovna blog a název untrue?
Prostřídala jsem hodně blogů a prvně jsem začala od šesté třídy, přivedla mě k tomu má spolužačka, která měla blog všehochuť: anime, obrázky, winx. Vlastně ten blog byl jen pro zábavu, chtěla jsem něco podobného, ale pozdějí jsem si uvědomila, že můj blog nemá smysl a chtěla bych blog o jedné věci, byly to celebrity, celebrity na které jsem přišla na jedné stránce díky jedné blogérce, která mě moc neměla ráda. Blog o celebritách mi vydržel dlouho, ale potom jsem se dala jenom na jednu celebritu Miley Cyrus. U Mils, jsem vydržela téměř tři roky a byla jsem celkem i známá a můj blog byl navštěvovaný fans. Za tři roky jsem s tím sekla a dala jsem se na autorský blog, který mě velice dlouho lákal, tak jsem to uskutečnila a za pár měsíců jsem také měla nějaké fanoušky, za půl roku nebo rok jsem s tím sekla, kvůli osobních důvodů. Blog untrue jsem nezaložila já, ale jedna známá blogérka, nikdy na blog nepřidávala, tak mi blog dala, protože jí přišlo líto, že já už nebloguji a tak začla nová éra tohoto blogu

Co očekávám od blogu
Od blogu jsem prvně nic neočekávala, přidávala jsem články pro zábavu a hlavně abych se mohla vypsat, pozdějí jsem byla ráda i za komentáře a hlavně za fanoušky, které jsem měla. Teď od blogu očekávám ať se hlavně moje články líbí a ať mě blog stále baví

Můj čas věnovaný k blogu
Na blogu trávím každý den času, sice to tak nevypadá, ale vždy skontroluji a odepíši na komentáře, občas se podívám jestli není co upravit. Na předchozím blogu jsem měla i víc práce, psala jsem i 10 článku za den, ale dávala sjem je do rozesp. článků, nedá se říct kolik hodin či minut trávím na blogu beru to jako zábavu a ne povinnost, takže když je co psát nebo si s někým psát, tak i hodiny.

Kde beru inspiraci?
Na toto se mě hodně lidí ptá, ale je to vážně lehké. Inspiraci beru ze života, vidím kolem sebe jdoucí lidí a něco se mi na nich nelíbí např: chování k dětem, tak hned napíšu jak by se měli matky vhodně chovat k dětem a aby nebyly rozmazlené. Dále moje inspirace pochází z obrázků na weheartit si často projíždím obrázky a vidím obrázek z dovolené, tak napíší jakou dovolenou bych si představovala já, zelenina - nemám ráda zeleninu a proč. Takhle pochází má isnpirace nebo ještě, když mě dlouho něco štve, tak do článku to napíši buď v bodech nebo to hodím do rubriky úvahy, ze života.

Do kolika míním blogovat?
To se říct nedá, že mi za pár let bude 23 a hne si řeknu, že jsem na blogování stará, znám plno blogérek, kterým je nad 20, 30 let a mají krásný úspěšný, navštěvovaný blog, není to věkem. Zatím nemám v plánu přestat blogovat a s blogováním přestanu až mě to přestane bavit, do blogování vkládám opravdu hodně a záleží mi na tom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jasmin | E-mail | Web | 10. března 2013 v 8:17 | Reagovat

ja trávim na blogu dosť času :D :), ale idem na Blog, Facebook a Gmail ;) a tak sa to strieda :D :)

2 the lizz. | Web | 10. března 2013 v 17:44 | Reagovat

tyjo,nemohla bych blogu věnovat čas každý den :D ztráta času :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.