Věřím v magií

14. března 2013 v 17:43 | Elizabeth. |  Ze života
Strašně me baví číst články o magií, pozorovat dokumentární filmy i s titulky nebo se dívat na ezo.tv, které je na Barrandově. Miluji kouzelné bytosti, věřím v jich věřím, že vesmír plní přání a také, že existují andělé, duchy a mnoho dalších. Je to strašně kouzelné téma někdo mě měl i za blázna nebo, že jsem v tomhle ohledu divná, ale já v tom nevidím důvod. Strašně krásně se mi dívá na fotky je to nádherný pocit. Dělala jsem jen rituály na osoby a další jiné, ale chci zkusit i komunikovat s anděli, každý máme svého anděla ať věříme nebo ne. Moc mě inspiruje stránka Alue je to esoterický blog, který se zabývá články o esoterice a také, když máte problém můžete napsat do její poradny, já napsala již 3x právě teď čekám na jeden důležitý email od ní mě také jako blogérku trápí věci a tady se mohu přetvářovat jak chci. Dnes jsem napsala i jedné známé dámě, která občas uvádí v ezo.tv. Nepíšu jen tak lidem, ale když mě něco zevnitř zžírá, tak prostě musím mít odvahu napsat. Víte na duchy a další jiné věřím od malička možná je to i zásluhou filmů, ale například kdy jsem se dívala na poprvé filmy Paranormal Activity na první díl od té doby se bojím usínat v pokoji nebo mám pocit že mě někdo/něco sleduje a že nejsem občas v pokojí sama, miluji horory, ráda se bojím, ale co je moc to je moc i film Insidious bude i dvojka viděla jsem něco na YT od té doby se úplně bojím astrálně cestovat, sice jsem to nikdy neprováděla, ale "chystala" jsem se teď mám strach. Alespoň vidíte co filmy dokážou, ale mám velké emoce, tak si někdy něco beru moc přílíš k srdci.

Jak jsem psala mám ráda andělé, víly a další kouzelné bytosti oni žijí jen v astrálním světe, ale někdo kdo trénuje nebo sám od přírody může vidět tyto bytosti. Vše se dá natrénovat já bych chtěla vidět svého anděla. V magií je hodně výrazných světel, krásná blýskající obloha obklopeny bytostmi. V mojí auře fialová mi vyšlo, že mám i esoterické schopnosti nebo něo na ten způsob prostě zájem o esoterku a myslím, že to na mě i sedí, jednou bych chtěla taky něco zažít dobrodružství vidět kouzelné bytosti a zmizet od toho realného světa, lépe řečeno podívat se do jiné dimenze moc mě to láká a věřím, že to jednou dokážu, ale nevím jak četla jsem u někoho, že má možnost vidět do jiných dimenzí, ale ten člověk je nerad, protože se i bojí lidí bohužel chcou, co nemají.
Magie a esoterika není jen o andělých, ale jsou i démonech, satanismu a další jiné je to moc strašidelné ani nevíte, jak mi běhá mráz po zádech když si čtu takové ty pravdivé příběhy, z toho mám i celý den špatný pocit, spíše záleží jak se tomu poddáte, ale když se podívate na blog od Alue (odkaz v prvním odstavci), tak si tam můžete přečíst, co čtenáří píšou, ze svých zkušeností. Já osobně nemám žádnou zkušenosti s ničím, ale věnuji se tomu pasivně, jen si o tom čtu, vizualizuji, přemýšlím občas si něco zapíší.

Víte chci si pořídit dvě knihy, co obsahují jak změnit myšlení ve vašem mozku a jak myslet, aby se k vám nahrnuly krásné věci. Pomocí myšlenek ovládáte váš celý život. Knihy mají název The Secret, Miluj svůj život, jsou přímo i filmy, které se dají shlédnout na YT, ale knížky budou zajímavější a podrobnější. Je ještě film The Opus viděla jsem všechny tři, ale na tajemství musím koukat pořád, miluj svůj život jsem se dívala 2x a moc mě to nadchlo uvědomila jsem si, že jsou i horší věci, ale bohužel já žiji v životě, kde se řeší jen škola, láska a problém každé puberťačky.
Věříte v magií a máte s ní zkušenosti?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džiff | Web | 14. března 2013 v 21:33 | Reagovat

to já na takové články a věci nejsem nooo :)

2 Nikka ♥ | Web | 14. března 2013 v 22:02 | Reagovat

Já na takové články jsem, a taky na ně věřím... věřím že padající hvězdy plní přání... miluju tu vůni nekonečna možností a toho prostoru pro své myšlenky... miluju  hvězdy [ Ano, vím článek píšeš o andělích a démonech a tak, ale mě prostě láká tady to všechno ] :D Hej já jsem asi divná ale já věřím na sílu kamenů. Mám jich pod polšátřem asi 5 :D [ Ale pšššt ]

3 Machiina | Web | 16. března 2013 v 23:31 | Reagovat

Zajímalo by mě..jestli je něco,co nás takhle řídí..nebo,jak to prostě všechno může fungovat,ale trvalo to dlouho,ale i tak..

4 indigo | 6. ledna 2015 v 16:52 | Reagovat

Film Matrix říká, že každý náš pocit může být falešný - je to totiž jen nervový signál.
Věřící lidé holdují falešným pocitům a žrouti  blogu Karolky Alue také!

Na tomto blogu je něco pravdy:
1. vakcíny jsou skutečně jedovaté, jelikož se do nich záměrně přidává jed hliník který vraždí lidské buňky, což má podněcovat imunitní systém
2. zubní pasta s fluorem je skutečně jedovatá, fluor není biogenní a je to neurotoxin
3. geneticky modifikované plodiny jsou skutečně jedovaté, protože si díky novým genům sami vyrábí pesticidy, které jsou jak známo jedovaté
4. jídlo z mikrovlnky její vůbec chutné a je po něm těžko

A pak tu jsou velké lži:
1. lži o zázračných účincích čumení se do slunce
2. lži o léčbě rakoviny pomocí jedné sody
3. lži o vesmírné energii, která nás má všechny spasit, aniž bychom hnuli prstem. Stačí tupě věřit tomu, že budeme spaseni a budeme spaseni.
4. lži o tom , jak jsou v každém pokoji desítky víl a další desítky andělů (snaha manipulativně vyvolat dobrý pocit u lidí s představivostí a převést lidi do pasivity)
5. lži o tom, jak by jsme mohli žít ve vyšší dimenzi, kdyby jsme jen trochu tupě věřili v Energii z Vesmíru

A všechny lži vytváří "duchovně vyspělá" Alue Karolka Hranolka Loskotová, jejíž duchovní vyspělost dokazuje její arogance, namyšlenost, nadutost, agresivita a neschopnost přijímat jakoukoliv kritiku, cenzura kritiky a ochrana vulgárních patolízalů, stejně jako potřeba neustále s někým manipulovat.

Alue Katolína Loskotová se snaží o vzkříšení sekty Vesmírných lidí, která má již špatné jméno, v nové podově. Alue Katolína Loskotová  vede sektu Vesmírné energie!

Pokud má někdo pocit, že se mu vyléčila rakovina citrónem, tak to nebyla rakovina - lékaři mají tendenci označit za rakovinu každou bouli.
Rakovina se NEDÁ vyléčit ani citronem ani jednou sodou!!!!!!!!!!!!!!

Zcela určitě Karolka Aluelka nikdy nekomunikovala s andělama, leda tak s padlýma...

-------

cituji "Církve nebo sekty mají dobré informace, bohužel manipulují více než vyučují. Doporučuji obezřetnost, jelikož osamocená černá ovce bývá také snadnou kořistí duševních manipulátorů. "
Karolka Aluelka je zrovna jedním z těch manipulátorů a vede sektu Vesmírné energie!

------

Proč se Karolka jmenovala Karolka a teď už Alue?
Protože Anakin Skywalker také změnil jméno na Darth Vader, když přešel na temnou stranu!!!!

-------

Jsem indigo.

Deset atributů indigových dětí (byly nakopírovány na blogísek Alušky Karolky)

    Přicházejí na svět s vědomím královské důstojnosti a často tak jednají.
ANO
    Uvědomují si, že "jsou hodny toho, že mohou být zde", a jsou překvapeny, že druzí tento jejich pocit nesdílejí.
NE, nemyslím si, že jsem hoden být tady v pekle na zemi.
    Vědomí vlastní hodnoty není pro ně velkým problémem.
ANO
    Mají potíže s autoritou (bez možnosti výměny názorů, diskuse či volby).
ANO - proto mám potíže s arogantní samolibou a nadutou autoritou Alušou K. Loskutovou
    Některé věci jednoduše nedělají, například čekání ve frontě je pro ně nesnesitelné.
ANO
    Jsou frustrovány systémy, jež jsou zaměřené rituálně a nevyžadují kreativní myšlení.
ANO - Aluša je zrovna zaměřená rituálně.
    Často nacházejí lepší způsoby, jak něco doma či ve škole udělat, takže vypadají jako "likvidátoři systému" (jsou v opozici vůči jakémukoli řádu).
ANO
    Na první pohled se chovají asociálně, i když jsou mezi sobě rovnými. Jestliže kolem sebe nemají nikoho podobného smýšlení, uzavírají se do sebe s pocitem, že jim nikdo nerozumí. Ze společenského hlediska je pro ně školní docházka neobyčejně obtížnou záležitostí.
ANO
    Nereagují na prostředky výchovy typu provinění a trest ("Počkej, až přijde táta domů a uvidí, cos udělal").
ANO - trest nic nemění na faktu, že jsem jednal správně.
    Neostýchají se dát najevo své potřeby.
ANO.

    Zdroj: Lee Carrolla a Jan Toberové - The Indigo Children - volný překlad Blanka Anfilovová

Takže pokud si Aluša myslí, že jsou indigo na její straně, tak nejsou!
Já jsem indigo a nejsem na její straně!

----------------------------------------------------

Zde silně manipulativní článek, kde Aluša K. Loskotová komunikuje s andělem. V komunikaci se dozvěděla super informaci, proto musela komunikaci zveřejnit na veřejném blogu, ale samotnou superinformaci vystřihla a zatajila. Obsah článku je tudíš nula, je to jen hromada bezobsažné omáčky. A jak to bývá u manipulací velmi časté s skoro pravidlem - je vedena formou rozhovoru.
http://karolinaloskotova.blog.cz/0806/laurej-proste-vi-na-toho-je-spoleh#komentar114659547
Alušo K. Loskotová, můžeš si podat ruku s českými politiky! Manipuluješ na jejich úrovni!

No a pod článkem nesmí scházet... co jiného než obrázeček vesmírných lidí!
Sektu vesmírných lidí Aluša K. Loskotová v roce 2008 hodně propagovala a dnes na ni najednou nadává (asi se pohádala s Ivo A. Bendou) a dnes propaguje svojí vlastní sektu Vesmírné energie.
Avšak dodnes Aluša K. Loskotová používá obsah přejatý od Vesmírných lidí -- propagované andělé a víly kupříkladu.

-------------------------------------------------------

Aluša K. Loskotová nenávidí Dalajlámu

Alue | 4. března 2009 v 10:27
na dalajlámu to sedne. pěknej hajzl je to.

zdroj: 25. komentář pod tímto článkem :
http://karolinaloskotova.blog.cz/0809/vlasy-jako-nastroj-komunikace

---------------------------

ALUŠO, NA SVOU PREZENTOVANOU "DUCHOVNÍ VYSPĚLOST" JSI PŘÍLIŠ MNOHO ZAKOMPLEXOVANÁ A AROGANTNÍ !!!!!!

-----------------------
-----------------------
-----------------------

mimochodem písatelné nesmylů jsou placeni z jistých zdrojů...

Bloger je placen za to, že napíše pár článku proti vakcínám a dále píše již jen samé nesmysly - například nesmysly o zázračných účincích zírání do slunce.
Tímto způsobem jsou elegantně zesměšněni odpůrci vakcín. Obhájce vakcín nepotřebuje vůbec žádný argument na obhajobu vakcín, protože se jednoduše odkáže na blog a dále mluví o vypalování očí sluncem a slepotu, což je jakože důkaz, že odpůrci vakcín jsou mimo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.