27.5.2013

27. května 2013 v 16:28 | Elizabeth. |  diary.

Dneska jsem zůstala doma, nechtělo se mi vstávat :D navíc je dnes takový celkově divnej den. V sobotu jsme byly s kámošama na výstavce v Ostravě, bylo to zadara, tak proč ne :) máme hodně fotek. Minulí týden jsem byla koupit baterky nabíjecí do foťáku musím koupit jiné, jelikož jsem si spletla velikost :D tak bych nafotila, co jsem si koupila ještě uvidím. Příšttí týden píšem pololetky z matiky :D ha jsem zvědavá, beztak to bude za 4 prostě mi nikdy nešli velké písemné práce. Jelikož nemám ty baterky, tak ani není smysl psát články, uvidím jak to stihnu tento týden, a tak teď máme praxi, tal bych to měla stíhnout, ale uvidím. V sobotu mi kámoškam pěkně nalakuje nehty a udělá nějaké vzorečky ( ne umělé nehty), tak bych to potom o víkendu vyfotila. Ale asi půjdu obkreslit nějakou kytku do odborného kreslení, to jou ty růže, které jsem dávala o článek níž, když se to povede ze vším všudy (tuží, anilinky), tak bych to možná vyfotila :) jinak nejlepší je si udělat pořádek v životě, ohledně svých partnerů, kamarádů věřte mi, že Váš život bude o hodně lepší - že jsem to neudělala dřív :) lidí, situace se mění a já si nemíním pořád srát na hlavu. To jsem sice možná odbočila, ale na něco jsem si vzpomněla, třeba o tom někdy napíšu úvahu nebo tak :)

Já ani nevím o čem pořádným napsat článek, nechci jen deníčky,tak mi prosím poraďte v komentářích a klidně dejte otázku na ask, a vlastně anonymi mě baví nejvíc, poslední dobou je to tam trapné <3


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džiff | Web | 30. května 2013 v 15:53 | Reagovat

Ten obrázek je strašně výstižný :)
Klidně nafoť úplně vše, co vyfotit chceš. Mě osobně baví články s osobníma fotkama, aspoň se dozvím o dotyčné osobě víc než z psaní a tak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.