Červen 2013

Summer

29. června 2013 v 11:51 | Elizabeth. |  diary.
Chci Vám popřát, nádherné prázdniny. Těch 10 dlouhých měsíců uběhlo jako nic, vůbec nejsem vyčerpaná z učení jen ze vstávání, včera jsem vstávala naposledy tak brzo, ale šla jsem ještě o hodinu dřív, ke kamarádce. Popůjčovala jsem nějaké věci, donesla pár ozdob k její nové sadě na gelové nehty. Včera byla škola od 9:45, takže jako poslední, my jsme měli vysvědčení. Včera jsem ještě byla potom chvilku u kámošky a potom jsme si obě zašli pro věci na praxi. Navíc jedna učitelka odchází pryč, takže mě ty hodiny budou snad více bavit. I tak jsem, ale nervózní z příštího roku, ale nebudu se teď stresovat. Jen můžu říct, že ještě dva roky a plánuji snad mega článek jak jsem měla moje tři roky+ nějaké pomluvy :D u nás spolužaci nejsou svatí, ba naopak. Málo kdo se najde, kdo je normální. Teď nějaké v létě plánuji zase gelové nehty do modré barvě, minulé jsem měla v tmavě modré, teď chci tyrkysovou bude to klasika jen třpytky. A taky si zařizují brigdu, nevím zda mi výjde, tak drže palce. Asi příští týden nebo kdy, si chci teda koupit ty kraťasy v GATE, snad je tam ještě budou mít, sice si to už slibuji dva týdny, ale snad se nastavající týden k tomu dokopu. A nemocná nejsem jen to trvalo tři dny, jen mám slabou rýmu, tak děkuji za povzbudivé komentáře, taky musím pohledat nabíječku na nabíjecí baterky, aby mohla začát zase fotit nějaké fotky k článku.


Užívejte prázdniny, kdo jede na dovolenou a kam?:))

22.6.2013

22. června 2013 v 10:13 | Elizabeth. |  diary.
Děkuji všem za krásné komentáře :) co se týká koupaliště jsem nikde nebyla, měla jsem jít včera a předevčírem, jenže jsem náhle onemocněla. Už ve čtvrtek jsem byla doma a v pátek. Byla jsem doma z důvodu, že jsem si měla užívat sluníčka vody, a také, že se neučíme a děcka šli někde na haldu. Nejsem úplně brutálně nemocná, jen mě bolí v krku a mám rýmu. Nevím zda půjdu příští týden do školy, bude praxe a tam nic neděláme,na co tam trčet do půl 2, když civíme do blba? :D navíc jsem dostala peníze, tak si chci koupit příští týden až mi bude líp nové kraťasy v gate, mám je už vyhlídnuté. Taky bych potřebovala nějaká nová trika na léto a nějaké letní boty, ale to postupně ;) mimochodem známky máme všechny uzavřené, hlavní je, že jsem prošla, tak budu skoro officiální druhačkou :) tento rok uběhl jako voda. Vždy, když začíná nový školní rok, tak si připadám jako ve vězení, žádné prázdniny jen škola a tento rok byl úplná pohodička, až na některé věci, které sem nebudu rozebírat. BTW : klidně mi dejte nějaké návrhy na nějaký spešl článek :)
Jak je to vedro tak vstávám už kolem deváté a nejsem unavená, ba naopak jak nebyly vedra ani sluníčko, tak bylo pro mě utrpení vstávat kolem 11 dopoledne :D jen ty vedra už jsou přehnané, takový hic jsem dlouho nezažila

Meruňkový koláč

Oriflame nail-.polish and Miss Sporty orange

19. června 2013 v 19:46 | Elizabeth. |  cosmetics
Krásný sluneční den, neozvala jsem se celkem dlouhou dobu, jsem zvyklá být aktivní na svím blogu skoro každý den, ale tento týden byl pro mě unavující, hlavně to horko, v pondělí jsem myslela, že to nepřežiji jsem ráda, že mohu být doma a ne venku. Právě proto zítra jdu na koupaliště místo školy, máme uzavřené známky a vůbec nic neděláme, tak si užiji poprvé v roce trošku vody. Dnes abych se nenudila ve škole, jsem měla notebook shlédla jsem s kamarádkou Zkus mě rozesmát, na komedie se nedívám sama od sebe, ale kámoška to chtěla vidět, tak jsme se koukli a i mě to bavilo :) navíc v tom vedru jsem musela tahat notebook nemám netbok, tak už vím, že si ho nikdy, do školy nevemu :D

Asi před 3 týdny jsem dostala konečně laky na nehty :) dva jsou z oriflamu, právě před chvílí jsem si lakovala nehty na balkoně červenou barvou. Ten růžový vyzkouším někdy jindy a oranžový lak je čistě z drogérie a na nehteh to vypadá opravdu krásně. Laky od Oriflamu mi vyhovují mají jemné malinkaté štětečky, což mi dokonalé stačí.


Letní zdobení výkladní skříně

13. června 2013 v 21:18 | Elizabeth. |  creations.
Ach jo, dneska jsem musela už na praxi, včera jsem totiž nebyla ve škole bolely mě záda, tak jsem se na to zároveň i vykašlala :D dnes jsem měla bulat, tak že jsem měla jít k jedné známé, ta si schválně vymyslela, že má najednou teplotu, jen schválně, abych nemusela k ní, ale hlavně, že mi nabízela, že se mohu stavit místo škola to byla nádherná podpasovka, ale do tesca mohla jít dnes to už teplotu neměla....ráno jsem tedy musela na praxi dodělávali jsme výkladní skříň a už je to všechno hotové, sice schází jedna fotka, kde jde vidět jak jsme si s tím všichni pohráli, ale nafotila jsem zatím to :) je to výkladní skříň, která se nejprve otapetovala a po té natřela bílou barvou, dnes jsme z tapet udělaly ty vzorky, z tapety ty čtverečky, které jsou jako pozadí a potom jsme to jen doladily máky, ale ne fotce to ještě taky není. Nakonec jsme tam daly zboží to nejhlavnější a to bych možná dala na ukázku někdy jindy ;)

11.6.1013

11. června 2013 v 17:11 | Elizabeth. |  diary.
Konečně jsem si vzala věci z praxe ještě musím uklidit skříňku, vzala jsem pár výrobků z praxe, které jsem udělala, to co jsem udělala určitě přidám v průběhu týdne, je na to už stará nepoužívaná rubrika Creations, tak bych tam vždy dávala věci, které jsem vyrobila, jen to budu fotit mobilem, když budu na praxi, jelikož si mistrová ty práce bere a ne všechny se mi vrátily, co jsem udělala za tento rok, mám jich pár a udělala jsem opravdu hodně. Minulí týden jsem byla po obchodech Takko a potom jsem šla do nákupního centra do Karolíny, tam jsem si spolu se známou daly oběd a kávu. Přidala jsem na bazar svou nepoužívanou tiskárnu značky HP, kdo by mě zájem dejte vědět do komentářů :D a také prodávám učebnice čj, literatura za slušnou cenu, bohužel peníze teď potřebuji a možná se půjdu poptát po nějaké brigádě. Tento týden mám praxi a včera bylo moc krásné počasí přímo peklo, dnes leje od rána jsem ráda, že mi nepromokly vlasy, konečně jsem se uráčila koupit deštník :D dnešek mám takový zvláštní den, přímo jsem naštvaná. Tapetovali jsme s třídnou výkladní skříň já jsem introverní typ, tak se nezapojuji do nějakých akcích, spolupráci.... já jsem tedy měla tapetovat spodek výkladní skříně, a ptala jsem se holek, kolik cm to má být, jelikož vršek a spodek je přece stejný, tak to nebudu znova měřit jak kretén, ta jedna mi odpověděla tak, že mi lhala do očí a řekla mi " my si to nepamatujem, musíš si poradit sama" fajn jen tak by mě to od spolužačky nevytočilo, ale tu přímo nesnáším, jsem přímo na ní alergická, tak mě to hodně vytočilo, že už bych snad něco řekla ať nemluví za ostatní "my" já jsem se ptala všech a ona bude odpovídat ne? Věřte mi, nedělám z toho vědu, ale každý má určitě nějakou spolužačku, kterou nesnáší a ona vám odpoví takovým tónem. Dále jsem si myla hlavu a neusundala jsem si náramky (hodinky ano), bohužel se mi jeden náramek ( který je o článek níže),zavěsil se mi o vlas škudla jsem s ním a je po náramkum korálky po celé vaně náramek není náramek byl z gumy....navíc je z korálku udělaný, tak mě to mrzí 200 kč a hned je tak citlivý, neoplácí se kupovat značkové věci, já je kupuji, protože se mi líbí, ne že je to značka. Zeptám se kamarádky, zda by mi to neopravila :)


Smažený sýr s hranolkamaNecklace and bracelet Takko

7. června 2013 v 17:03 | Elizabeth. |  Clothes

Jen jsem se chtěla podívat do Takka na nějaké oblečení, a hned když jsem vešla do Takka, byly tam přenádherné věci, co se týká šperků, náramků, náušnic apod. Nemohla jsem odolat a koupila jsem náhrdelník s náramkem, koneckonců jsem srdíčko sháněla dlouho, s třpytkami, flitrami, prostě obohacené nějakými třpytky, ještě přes votocvohoc jsem si objednala :) jsem spokojená, líbí se mi strašně kamínky jako zdoby, zde na náramku je jeden kamínek jako ozdoba a to jsem taky sháněla :D ještě jeden v tescu se mi líbil od značky F&F celkem mě jen mrzí, že ty pálky jsou hrozné, za jeden náramek do 200 kč :/


byla jsem se podívat ještě do jednoho obchodu, který je hned vedle Takka, a strašně se mi líbila jedna kabelka, mě se úplně zamlouvá, je v zelené barvě. Možná si kabelku koupím, ale spíše bych chtěla nějaké trička na sebe, kabelka počká :)

6.6:2013

6. června 2013 v 16:04 | Elizabeth. |  diary.
Ahojky psali jsme písemky skoro celý týden dneska jsme psali ze zboží bylo to za 4 :D ale mám na vysvědčení 2, jelikož tam mám samé dvojky, z angliny, si mě taky prozkoušela bylo to na 5 ale nenapsala mi jí, i tak mi dala dvojku s odřenýma ušima, psali jsme test z aranžování z testu jsem měla 2-3 což me vytočilo a tak jsem se i ozvala, jak je to možné, když mám vše napsané byly tam dvě otázky, popsala sjem celou A4, říkala, že se ještě na to podívá tak snad dostanu alespoň 2 tento měsíc bych šla nakupovat, tak bych když tak bych zase něco vyfotila, a ještě si musím na praxi ve skříňce vzít triko se silonkama :) spíše jsem si trochu pohoršila vysvědčení i asi 3 čtverky budou :D ale necvičila sjem z jednoho důvodu, to pak napíšu jindy, tak z toho mám 4, kdyby cvičila včera, tak mám 3, jen řekla mojí mamce, že kdyby cvičila pořád, tak bych měla tři, jenže já jsem využila toho, že jsem necvičila, učitelka pozměnila trochu kdo kolik-krát cvičil a kdo ne. Musím si koupit nové náušnice, jen je mi škoda utrácet 200 kč, za jedny náušnice, když se platí jen za značku :/, jen mi jde o to, že je to tam hezčí, ne že jsou značkové.Jaké bude vaše vysvědčení + v jakým ročníku jste?


Scarf Tally Weijl

4. června 2013 v 16:36 | Elizabeth. |  Clothes
Jak jsem se zmiňovala, psali jsme poloketky z matiky dostala jsem 3 jenže mi šlo o dvojku, takže možná budu mít ještě malinkatou šanci, si něco malého napsat, ale spíše to bude 3 a vůbec zda dostanu nějakou šanci :/ poslední půl rok jsem na to skoro kašlala, nevěnovala sjem se k tomu jak na zaátku roku, ale alespoň nepropadám :)

V prosinci jsem si koupila tento šátek, leželo mi to do včera pod postelí úplně jsem zapomněla, že jsem si něco takového koupila :D strašně se mi na šátku líbí barva, poslední dobou jsem si zamilovala modrou. Na fotce vidíte, že je i třpytivý, ve skutečnosti je to hezčí, ale hned na první pohled mě zaujmou věci, které se třpytí :D dnes jsem šla zaplatit složenku na poštu, protože jsem si objednala přívěšek ve tvaru srdce, tak až ho dostanu, tak bych to odfotila. Té fotky si nevšímejte, jen jsem chtěla názorně ukázat, jak to vypadá na mě


Šátek Tally Weijl 150 Kč,-
2.6.1013

2. června 2013 v 13:19 | Elizabeth. |  diary.

Krásnou neděli Vám přeji :) bohužel se budu učit matiku na pololetní práci, která bude zítra, bude mi ji doučovat bratranec, tak jsem zvědavá jak si všechna učiva dám do hlavy. Na praxi jsme už dělaly práce, ale je oznámkovaná jen jedna práce asi z 4?:D Z té jedné jsem dostala 2 byla jsem překvapena, čekala jsem 3-4, takže si nestěžuji. Zítra bych měla dostat nové oblečení, s kámoškou jsme si vyměnily naše oblečení já mám tedy novou tuniku, sukni, triko, legíny. Jsem spokojená až moc a zítra asi půjdu do tesca koupit jeden náramek, který se mi líbil, poslední dobou je to takový "trend", že je tam ozdobná kulička. Minulí týden, když byla škola, tak jsme měli pořád zkracené vyučování nebo jsme měli na 10 snad to bude i tento týden, ale nikdo se zatím nezmiňoval. Matiku se budu asi učit kolem pěti hodin, tak mi držte palce ať to zvládnu :D

Mimochodem zítra také máme odborné kreslení, a nakreslila jsem růži, kterou jsem vybarvila anilinkami a zakomponovala tuž. Jestli si vzpomináe na článek, podle které kytky to mám obkreslit, tak jsem si našla lepší a také jednodušší, a chci říct, že jsem tu kytici obkreslila :D takže to není úplně má práce, ale vybarvení a všechno ostatní je moje práce :D mě se to ani trochu nelíbí, ale supokojím se se čtyřkou, jelikož mi tento předmět a ani kreslení nejde :D