Srpen 2013

28.8.2013 - Něco málo ke škole

28. srpna 2013 v 20:55 | Elizabeth. |  diary.
Děkuji všem za milé komentáře, jen chci napsat, že když moc nejsem aktivní na blogu, tak ani moc neodepisuji na komentáře, ale snažím se.

V pondělí je tu škola, jak je známo, ale měla bych pár připomínek. Ze začátku jsem byla už duševně nachystaná, že pojedu 2.9 na praxi, jelikož tak to bylo domluveno, jo dva měsíce jsem jsem byla v celku ráda, že vím kde jedu, když jsem tam obývala rok, ale tento týden mi přišel mail od třídní, že máme přijet na novou školu. Jsem zvědavá jak tam dojedu, ale to bude teprve sranda, když skoro nikdo neví jak se tam jede. Sice víme spoje apod, ale tak jak dojít k to budově :D

* Berte to tak, sice bude škola, ale tak týden na nejvýš dva nic nebude, ten kdo má praxi, tak to má lepší jako já, minulí rok celý týden na praxi byly 4 hodiny a jen jsem si kreslily a žádné známky nic. Co se týká školy, tak jsme také měli 4 hodiny a zašli jsme si na Landek apod, takže to nebude tak tuhý. Berte to jako lehárko, prostě se budou sepisovat jaké pomůcky budou třeba, jaké knihy koupit, ten kdo nastupuje poprvé na sš, tak se může těšit na nějaké akce a hlavně seznámení s celou školou. Když už dojde na to "učení" tak každá hodina z jiného předmětu bude jen obkecavaná jaké knohy jsou třeba, jaké sešity koupit apod, ten kdo je poprvé na nové škole, tak se seznámí všichni s učitelem v průběhu hodiny. Takže jak říkám žádná trágédie. A nakupování pomůcek je největší zábava, na to se i já těším každým rokem nové, rovné sešity, nové barvy apod.

* Sice má škola 10 měsíců, ale udělejte to jako já, odečtěte si víkendy, ředitelské volna, především prázdniny a statní svátky + nějaké onemocnění a bulání :D vždy než má začít škola, tak si mechanicky odečítám, víkendy apod, aby jsem školu měla co nekratší


Golden Rose - Nail Polish Gliter

25. srpna 2013 v 16:47 | Elizabeth. |  cosmetics
Už v mnoha článcích jsem psala, že udělám recenzi na nějakou kosmetiku, kterou jsem si koupila. Dnes to bude článek o laku, který jsem si nedávno koupila. Vždy jsem chtěla sehnat nějaký glitrový lak, který bude zářit na nehtech a tak jsem na něj narazila.

Když chci koupit nějaké laky do zásoby, tak u mě ve městě vyrazím vždy do drogérie Teta, mají tam celkem velký výner laku, natož, že je to malá drogérie, je pravda, že nejradši nakupuji v DM nebo Rossmanu, ale teď je ten lak novinka. Jak vidíte na fotkách, je to tyrkysový lak, je to krásná barva, hned se mi líbila, když jsem jí uviděla, ale jak jsem si lak nanesla na nehty, tak se mi ta barva sprotovila. Jsem s lakem zatím spokojená, nehty jsem si nalakovala teprve včera, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží, ale prý se loupe, tak uvidím a dala bych když tak vědět. Glitrové laky se většinou pohybují od 50 kč nahoru a ten byl za 72 kč a plánuji si koupit světlejší barvy něco mezi meruňkovou nebo růžovou.

Chci podotknout, že není jen tak nalakovat nehty glitrovým lakem, musíte si první nandat první vrstvu a nechat důkladně zaschnout, glitrový lak a jak je známo tak jiné třpytící laky schnou rychlejic než obyčejně barevné laky. Tenhle je zcela řídký. Jakmile, necháme zaschnout, tak je nutná potřeba druhé vrstvy, aby vám vznikly glitrové nehty, jak je na obalu laku barva. Druhá vrstva se nanáší tak, že musíme tupovat nehty ne rozetírat, ale tupovat, tak aby se vytvářela i barva na nehteh, to poznáte tak, že nehet nebude vůbec průhledný. Já mám vrstvy dvě a stačí mi to, u někoho je potřeba 3 vrstvy nebo záleží i na Vás jak to chcete mít13 fact about me

21. srpna 2013 v 23:25 | Elizabeth. |  Ze života1. Mé pravé jméno je Eleni
2. Mám sociální fóbií
3. Jsem závislá na blogu
4. Nemohla bych vyjít ven, aniž bych nebyla nenemalovaná
5. Oblíbená barva je především růžová a modrá
6. Narodila jsem se na Vánoce
7. Místo školy, bych raději pracovala
8. Momentálně nemám isnpiraci na články
9. Dělím se o pokoj s mámou
10. Nemám otce
11. Miluji horory a Upíří Deníky
12. Nic mi neříká hnědá barva
13. Chci mít vínově červené vlasy


19.8.2013

19. srpna 2013 v 0:35 | Elizabeth. |  diary.
Čauses, jakš takš se ozývam, ale v pár článcích jsem řekla, jak to se mnou je. Pořád pařím na hře a na blog nemám pomyšlení, i když mě žere, že zde nic nepřidávám. Je 20 a nějak za 14 dní je tu škola, tak si to pořádně užijte. Já jsem zvědavá na první den hlavně zase ten stres ale pak bude vše ok. Přemýšela jsem, že bych mohla napsat článek "fakty o mě" prostě nějaké věci, kteří o mě něco nevíte a hlavně aby ten blog nebyl jen zasypaný deníčky apod, a potom chci určitě napsat jaké blogy mě zaujaly. sice to tu už bylo, ale mám další nápady a věci, které jsem i zapomněla :D deníčky na nějakou dobu omezím, a udělá recenzi jen na jedny tvářenky, které jsem si nedávno koupila.

Inspirace na články pořád opouští, ale snažím se něco vymyslet. Místo deníčku zatím čekejte třeba nějaké fotky nebo věci ze života. Affs, se omlouvám, ale když nejsem na blogu, tak nebuud ani u vás :/ hodně z vás v komentářích se ptalo na mojí hru a hádku, K hádce vám to objasním hned teď. Bylo to asi před třemi týdny, mamka od kamarádky volala mojí mamce, jelikož jsou bývalé kolegyně z práce a bavily se každý den i mimo práci. Tedy ta její "kamarádka" volala, že potřebuje nutně sjet do Mariánek pro svojí dceru, že její přítel jí zamkl doma, já tu matku její nikdy nesnášela, ale jela jsem, abych se podívala na divadýlko :D jeli jsme nějak v noci busem a ještě než jsme čekali na bus cca 30 min, tak ta mamka její volala policii, ať tam sjedou, že ten přítel jí nechci pustit, že jí zamkl, že je tam s ní a jen se jí směje a ona tam fňuká. Ok dorazily jsme potom na místo a co mě a mamku nasralo? Že ta kamoška, je venku a dělá jakoby se úplně nic nestalo. Její mamka tam po ní vřiská jak po 10 letému děcku a zde nebudu říkat kolik jí je, ale je dost stará na to, aby se uměla stavět k situaci. A ona je ještě na jeho straně, nějak si tam vymění s máti názory otočí se zády a odejde. LOL tak toto bylo něco ještě já jsem prohlásila větu " jeli jsme tu na pí¸u a její mama, tak na mě vyjela, že jsem to nečekala, že jsem rozmazlená, že nejsem taky svatoušek, že mám držet hubu apod. No jak jsem psala taková Itálie, potom s mojí máti se chytly a hádaly nadávky xD a nebaví se do teď a s tamtou nejsem kontaktu, jelikož je s tím vojím hňupem. V noci jedou špatně tramvajky, ale tak jela nám asi za 2 min, jinak by jsme čekaly hodinu. Pak její máti vše přektutila, že jsem té chudince nadávala (máti a špatné oslovení vúču dcery haha), to mě nasralo ještě víc, ale ne třeba řešit, tu osobu jsem nikdy nesnášela protože je to na dlouho, ale kdo má zájem určitě se zmíním.


Přidejte si mě na fb, klidně s každým pokecám nebo si mě follownětě odkazy jsou níže :)


Co mi prázdniny vzaly/daly

14. srpna 2013 v 14:48 | Elizabeth. |  Ze života
Čauko, chci předem říci, ať neočekáváte mojí 100 % aktivitu. Pořád pařím na hře a jak jsem psala nechodím na net, jenom na google překladač xD ale chci udělat takový menší článek spíše statistiku pro mě, co jsem si vzala a odnesla od prázdnin. Jsme v polovině druhého měsíce a škola tu bude jako nic, sice bude první den praxe, ale praxi nenávidím, že je na 7 a musím vstávat v 5:20 :D navíc tam určitě budeme pár hodin a jen si číst školní řád tak snad bude pohodička :)

Teď k článku napíšu jen plusy a zápory nic extra a určitě udělám v brzké době recenzi na kosmetiku nechci moc slibovat, aby pak některé nezklamala.

Od prázdnin jsem nečekala nic, jako každý rok se nikam nejede, a vlastně budu trčet jen doma, že jako vždy :) já úspěšně jdu do druháku a uvidíme jestli ho vůbec dám :)


+ díky tomu, že moc nechodím ven, tak si ani nežehlím vlasy, tím pádem se mi vlasy daly sami dohromady a nemám je spálené, je to lepší a vlasy vypadají zdravější a také jsou
+ velký odpočinek, vlastně to až škodí, prototože jsem tak přespaná, že se mi chce pořád spát, ale jen to podceňuji. Ten oddech asi potřebovaly všichni, ale momentálně závidím jedné mojí aff, Natce, která jde na VŠ, ta bude mít další 2 měsíce volna- méně kosmetiky, píšu to jako první, protože blog je vlastně i o kosmetice, všechny peníze, které jsem dostala tak sjem to dala do mobilu, nic v létě jsem si nekoupila na sebe úplně bych se za to sfackovala, ale když je hold někdo závislý na hře... o tom napíšu v dalším bodě
- omezila jsem blog jen díky té hře, pro některé jmenuje se Dofus, hodně byly dotazy v komentářích, tak to sem píši zde. Je to strategická hra, pro některé špatná grafika, ale o to mi nejde. Navíc řeknu to ve zkratce, přijel strýček z Řecka na celý den, než odjížděl mě i mamce dal 500 Kč, co jsem udělala jsem hned šla nabít mobil za všechny peníze a za to jsem si koupila z toho kreditu peníze do hry 5mk(milionu), tomu fakt říkám závislost. ale aby jen body nebyly o hře, tak potom vše detailně shrnu v dalším deníčku :)
- nevím jestli to mám preferovat jako klad či zápor, ale opět se potom rozepíšu v deníčku. Konečně jsem měla možnost se pohádat s mamčinou kamarádkou kterou už od první chvíle nenávidím, ale jen tak bezdvodně lidi neumím mít ráda, a tak jak jsme se tam my tři včetně mojí mamkou hádaly v noci, nás musely slyšet celé Mariánky :D ale jsem ráda, protože tuto soobu nemohu vystát. Jak říkám, napíšu o tom celé shrnutí, zde jsou jen body.
- asi fanoušky blogu, všimla jsem si některých blogů, že sem chodí, ani nevíte jak mě to těší a díiy tomu chci pořád psát a ptá, teď nevím jak to je, ale snad mě nezavrhnete :)

Přeji všem krásný zbytek prázdnin a snad nadále se budeme na blogu výdat, jen mě prosím nezavrhněte


7.8.2012

7. srpna 2013 v 13:20 | Elizabeth. |  diary.
Hi Darlings,

Je to možná týden, co blog nebyl v provozu a řeknu hned proč. Za prvé nemám totálně nápady na články, nemám inspiraci, fotky nic. Druhý důvod je, že ujíždím na jedné hře, stala jsem se asi závislákem :D sedím tu hry od rána až do noci nonstop, na internet absolutně nechodím, jenom na google překladač, protože si píši s lidmi anglicky. Co u mě nového? V celku nic, chtěla jsem přidat recenzi na pastelové barvy. Jedná se o pastelové barvy, které vypadají jako křídy, jen se to nanáší na vlasy a slouží to jako melír. Objednala jsem si je, ale nevím zda se peníze odeslaly na bankovní účet a budu to muset zjistit, takže kdyby balíček obdržela, hned napíšu článek. K tomu barvění ještě - asi se budu barvit vlasy o víkendu, vždy volím červenou barvu, chytne to tak tak, ale na světle to vždy jde vidět. Jsem zvědavá jestli tahle chytne, protože obvykle kupuji úplně ohnivou, aby to chytlo, toto je taková vínová.

Vlastně bych mohla napsat článek, které jsou mé oblíbené krémy a třeba trochu kosmetiky, ale nechce se mi to rozebírat do detailu. Nejedá se ani tak o receznzi, jenom pár slov k tomu :) třeba o víkendu se ta to vrhnu, uvidíme :)Chci bydlet už sama !

1. srpna 2013 v 11:58 | Elizabeth. |  Ze života
Někdo je ten, kdo chce pořád bydlet se svými rodiči, ale to je už můj takový menší sen už od dětství. Doma mi to vždy leze vše na nervy. Je to tím, protože je náš doma čtyři. Jde o to, že bydlíme s mámou u babičky, takže bydlíme spolu s babičkou i se strejdou.

O to nejde, kdo tu bydlí, spíše jde o mě. Nikdy v životě jsem neměla své soukromí a to myslím naprosto upřímně. Nikdy a v ničem. Protože mám pokoj s mámou ano a děsně mě to užírá, jak mám něco nové a máma hned " kde jsi to koupila, ty mi kradeš peníze?" Vás by tyto otázky už doslova nesraly? Je to tím pokojem vím to, já přece jsem skoro dospělá holka a potřebuji své soukromí, potřebuji svůj klid. Já ten klid nikdy nemělaa mám celoživotní vztek, že tomu tak je. K těm penězům, dostávám měsíčně peníze, jak někteří, takže si mám právo koupit co chci, jen mi vadí, že když mám něco nové tak hned tolik otázek.

Co se týká babičky, tak nemám svůj osobní klid. Pořád se stará co obědvám, kde obědvám. Nachystám ci jídlo a hned slova typu " co jíš" mě to sere, tak přeci bydlím tu a když mám hlad, tak si něco vemu. Nejde o to, že jsem sobec nebo ne, jen je to ponorková nemoc z mé strany. NEMÁM SVÉ SOUKROMÍ V NIČEM! Za svých 16,5 let jsem nikdy nepoznala, co je to klid ve vlastním pokoji, pustit si filmy, poslouchat nahlas písničky. Vždy toto dělám, když je máma pryč z domova.

Proto si přeji bydlet sama. Mít svůj naprosto osobní klid, dělat si co chci a jít ven kdy chci a nezmíňovat se ke komu jdu a s kým budu. Hlavně když mě máma volá co pět minut, kde jsem a kdy se vrátím tomu, toto je naprosto padlé na hlavu. Mám svojí hlavu a sama zvážím zda je to správne nebo ne. Až vystuduji školy, které chci hned se vrhnu na práci a seženu si podnájem. Bohužel, tak počítám že to bude až do mých 25 let a nahoru. A dneska všichni víme, jak je to s praci těžké, takže tak budu žít snad né do mé smrti. To si raději hodím mašli, než abych tak žila, do konce svého života. Závidím všem, co mají vlastní byt, nebo alespoň pokoj :)