Duben 2015

Inspiration of my food

30. dubna 2015 v 15:35 | ellie's |  fitness.
Chci tuto rubriku zaplnit, tak jsem se rozhodla, že Vás tentokrát inspiruji, co jsem jedla, jaká jídla mám ráda, ftky jsou v celku staré, některé fotky, byly foceny i v loni. Já mám nejraději stravu v restauraci, jelikož mi doma moc nechutná, tak Vás možná inspiruji :) na jedné fotce je i koupené cukroví, které jsem koupila ve Zlíně <3 jsou to spíše pochoutky, které si vždy dám v kavárně


23.4.2015

23. dubna 2015 v 17:27 | ellie's |  diary.
Krásný čtvrtek, neměla jsem sílu se nějak ozvat, ale nějak toho mám moc, tento týden bych se měla možná stěhovat, je toho hodně povyku, co se týká nového nábytku, nové věci, zařízení do pokojů a hlavně uklízení, protože máme celou koupelnu dodělanou + se malovalo ve všech pokojích, takže se to hned celé za celý den neuklidí, a kdo má zkušenosti s barvami, tak je jasné, když se podlaha vytře jednou, že to vůbec nestačí ;)

Hodně jste se mě ptali, jaktože jdu na sš, když mi je 18, jde o to, že studuji obor aranžéra a jsem v posledním ročníku a hlásila jsem se jak na nástavbu, tak na obor i kosmetiky, a z důvodu, že chci mít maturitu, buď dvouletou nebo obor od znova - jenže kosmetický obor, je opravdu ke mě moc blízký a obor, ve kterém jsem teď , mě nenaplňuje a nikdy nenaplňovat, co se hlavně týká teorie, věci, které nerozumím a učím se nazpaměť, nemá to cenu, co se týká praxe, tak jsem za ní vděčná, hodně věci jsem se dověděla, vím jaké lepidlo se používá na tapety, jaké druhy tapet jsou.... a to bych už úplně odbočila. Co se týká škol, řeknu na férovku, nepřijali mě ani na jednu, dověděla jsem se to včera na oficiálních stránkách školy, budu se muset odvolat, protože opravdu do práce v září jít nechci :D na to nechci ani pomýšlet, takže mi ještě jednou držte palce se školou, nedostala jsem se z důvodů, protože bylo hodně ucházečů, ale nemusí vlastně všichni jít - přijatí, na tu školu, tak proto se odvolám, protože nejsem nejhorší pod čarou a také věřím, že mě vemou, když vlastně, jsem na té škole, je to ta jedna a samá škola rozdělená na dvě budovy : maturitní obory, a učiliště - na které jsem já, ale jenom jeden ředitel, takže možná pro mě menší výhra a slyšela jsem, že stejně naším žákům se dává přednost :)

ellie's fitness diary #1 | Jídelníčky ve fitness deníčku

20. dubna 2015 v 15:54 | ellie's |  fitness.
Rubriku chci zaplnit, takže se pochlubím z první řady, že jsem přibrala na 42 kg, naposledy jsem měla tuším kolem 40-41 a je to tím, že se stavuji pravidelně. Vlastně, když je pracovní týden, tak jim i 5x denně min 4x, protože, když je víkend, tak jen max 3x denně, protože na to jsem popravdě lenivá :D, ale když mám tu školu, tak si dokáži rozvrhnout stravu na svačiny, snídáně, oběd atd.. nyní se pochlubím nějakým jídelníčem, s kterým jsem byla spokojená.

Předem upozorňuji, že nepotrpím si na nějaké vymakané jídelníčky, jak můžete vidět na ana-blogy, protože jim, co je doma, neřídím se podle nějaké "zdravé stravy" :) kdo neví o co Go, tak si můžeš přečíst článek zde


Moje váha 42 KG

------------------------------

My dream 52 Kg
Inspiration look living room | Elegantní obývací pokoje

18. dubna 2015 v 14:24 | ellie's |  inspirations.
Psala jsem, že rekonstrujeme celý byt, koupelná je hotová, to nejhlavnější máme za sebou. Nechci fotit vše jednotlivě, takže až bude skoro vše hotové, tak se ujmu fotek. Článek je o inspirativních obrazcích, co se týče obývacích pokoj, protože my taky budeme kupovat obývací stěnu, tak se koukám na inspirace a chci inspirovat i Vás, kdo má zájem a kdo se podílí na úpravu svého bytu.

Co se týká mého osobního života, tak Vás budu určitě zítra, nebo v pondělí infromovat, momentálně máme hodně práce se stěhováním, takže nakupujeme nábytek a mám domalovaný i pokojík na fialkovou barvu :) přeji Vám krásný zbytek dne, já se dneska budu k večer trošku učit na písemky :)

Beautiful Living....

Home.

minimalist living room pictures ideas #521 - Interior Design and Home Decorating

modern minimalist living room pictures and ideas #31 - Interior Design and Home Decorating

Pink Apartment 😍💕13.4.2015

14. dubna 2015 v 10:53 | ellie's |  diary.
Ahojky :* Vlastně minulí týden odpadl skoro celý - Velikonoční prázdninky s ředitelským volnem a dále potom zbývající dny, odpadly 4 hoďky, takže to znamená týden bez písemek, i když jsem se učila, alespoň, se můžu v klidu učit na zkoušky.
Přišel mi i dopis, ohledně oboru kosmetického, na který jsem podala přihlášku, mám se dostavit ve středu (15.5), na příjmací zkoušky a nic jsem se neučila, tak ted se na to jen letmo podívám, mimochodem by mě zajímalo, kdo je z Ostravy a kdo studoval obor kosmetiku v Porubě ? Zajímalo by mě, jak to tam chodí, protože jsem narazila na mnoho blogérek, které mají tuhle školu vystudovanou. Tento týden bych mohla něco přidat z mého jídelničku a jak se mi daří ohledně stravy :)
Přeji všem krásný zbytek dne a držte mi palečky, při zítřejsích zkouškách


8.4.2012 + jarní botky

8. dubna 2015 v 20:00 | ellie's |  diary.
Krásnou středu ! Měli jsme v úterý ředitelské volno, takže do školy jsme šli až dneska ve středu. Dostala jsem opravené ZZ nenačisto a ani jsem se nemusela přesvědčovat, že jsem je nedala, protože jsem je nedala Jedině co mě potěšilo, že jsem dala sice angličtinu s plným počtem, i když jsem to tak trochu čekala, naše angličtina je totálně nejjednošuší a navíc jsme mohli používat slovníky, takže nám to chtěli učitelé nějak ulehčit, aby jsme to nějak dali. Dále jsem psala, že jsem si koupila nové jarní boty, což teď nutně potřebuji :D i když v tom počasí nevím, když jeden týden je krásné, pravé jarní počasí a další dva týdny sněží, padají kroupy nebo prší a člověk si zase musí obléct zimní bundu. Každopádně celý týden mám písemky takže bych se měla učit, ale píšu článek :D

Přinaším nové botky, které jsem si minulí týden koupila, měly moc pěkný výběr a uvažuji, že bych si pořídila ještě podobmé v šedé barvě, protože šedá barva se mi poslední dobou hodně líbí, a mám v oblibě neutrální barvy k nošení.

Sexy Body | Krásné postavy na léto

5. dubna 2015 v 15:01 | ellie's |  inspirations.
Tento týden přidám nějaký článeček, ale teď tady mám inspirativní look na léto, je to i moje vysněná postavička a možná by se to někomu hodilo jako motivaci :) užívejte Velikonoční prázdniny :*

Fitspo


Untitled

That body

(100+) Likes | Tumblr

FITNESS diary | Aneb nahlédni do ellie's deníku stravy !

1. dubna 2015 v 18:31 | ellie's |  fitness.
Ahoj holky, dneska začínají Velikonoční prázdninky, mě čeká dlouhé spaní, učení se na zkoušky od zítřka a také jsem si udělala menší radost a koupila jsem si jarní botky, na které se můžetě těšít v dalším článečku a také jsem si konečně pořídila nový zápisový FITNESS deník, který je jen určen pro můj jídelníček. Budu si zapisovat mou váhu kolik potřebuji přibrat, co jsem snědla za celý den, kolik toho bylo a co potřebuji dopilovat. Už mnozí s Vás víte, že potřebuji přibrat, a že jsem pro některé první člověk, ale znám více holek, které mají s tím problémy, ale to teď tady nechci rozebírat.
Deník jídelní beru takovou motivaci, aby jsem jedla pravidelně max 4x denně a abych to mohla i zapsat na blog a informovat Vás, podotýkám, že nebudu tady do tehle rubirky přidávat každý den, pro některé je to ohrané psát jídelníčky, o tom jsou ana blogy, ale někdy Vás informuji jak si vedu, jak jsem na tom a podělit se o mou radost v téhle rubrice :)

Udělala jsem i první krok, aby moje intenzivita k jídle byla vyšší, tak jsem si zažádala recept u doktorky, aby mi předepsala nějaký recept, k zvýšení k chuti k jídlu a vážně jsem spokojená, za dva měsíce jsem nabrala 4 kila, teď nechci kecat, protože nevím jestli to jsou dva měsíce, ale od té doby, kdy beru Mirtazapin, jsem pokojená a mám pořád hlad i celý den, že mi nestačí k zasycení žaludku pomalu ani 3 rohlíky :D Mirtazapin je v podobě pilulky, která se dá normálně zapíjet vodou, kterou jsem taky používala nebo rozpouštěcí lék, který užívám právě teď, osobně je pro mě lepší zapíjení, protože mám pocit, že to více učínkuje.